Site icon Новини Києва

Ілля Ковтун забрав срібло у багатоборстві на чемпіонаті світу зі спортивної гімнастики

Ілля Ковтун

Ілля Ковтун

Українець Ілля Ковтун здобув срібну медаль у багатоборстві на чемпіонаті світу (ЧС) 2023 зі спортивної гімнастики.

Він за сумою балів на 6 приладах набрав 84.998 й поступився лише Дайкі Хасимото із Японії (він набрав 86.132).

Результати Іллі Ковтуна:

Це перша медаль для збірної України на ЧС-2023, що проходить в Бельгії (місто Антверпен).

Для Іллі Ковтуна це друга медаль на чемпіонатах світу після бронзової нагороди ЧС-2021 у багатоборстві.

Спортивна гімнастика. ЧС-2023

Антверпен (Бельгія), п’яте жовтня

Чоловіки. Багатоборство. Результати

Спортивна гімнастика

Спортивна гімнастика – це вид спорту, який включає в себе виконання вправ і акробатичних рухів на різних спортивних приладах та на підлозі. Гімнастика є одним із найдавніших та найбільш естетичних видів спорту, і вона вимагає від спортсменів не тільки фізичної сили і гнучкості, але і виразності, майстерності та координації рухів.

Основні аспекти спортивної гімнастики включають:

  1. Апарати: Спортивні гімнасти виконують вправи на різних спортивних апаратах, таких як бруси, скеледроми, паралельні бруси, кони, колесо, колоди, смішана група (баланс, відносини, вежі) та інші.
  2. Вправи на підлозі: Спортсмени також виконують акробатичні вправи та гімнастику на спортивній підлозі, де вони можуть продемонструвати гнучкість, міць, складні оберти та стрибки.
  3. Хореографія: Гімнастика також включає хореографію, де спортсмени виконують музичні рухи та виразно демонструють свою майстерність.
  4. Оцінка і суддівство: У змаганнях з гімнастики судді оцінюють виконання вправ з урахуванням точності, труднощі, техніки і виразності. Оцінки суддів складаються в бали, і спортсмени збирають загальну кількість балів за свої виступи.

Спортивна гімнастика поділяється на різні категорії і види, такі як артистична гімнастика, художня гімнастика, спортивна гімнастика, ритмічна гімнастика та інші. Кожен вид має свої власні правила і особливості, але всі вони вимагають високого рівня тренування, гнучкості і координації рухів.Exit mobile version