Site icon Новини Києва

Помер легенда футболу Франц Беккенбауер

Франц Беккенбауер

Франц Беккенбауер

Колишній футболіст мюнхенської Баварії та збірної Німеччини легендарний Франц Беккенбауер помер у віці 78 років у неділю, сьомого січня.

Про це повідомила його родина.

Беккенбауер був одним із найвидатніших футболістів в історії.

Він чотири рази ставав чемпіоном Німеччини та тричі вигравав Кубок європейських чемпіонів.

Легендарний футболіст Франц Беккенбауер

Франц Бекенбауер (народився 11 вересня 1945 року) — відомий німецький футбольний тренер та колишній футбольний гравець, вважаний одним із найвидатніших футбольних спортсменів в історії.

Основні етапи кар’єри Франца Бекенбауера:

  1. Гравець: Бекенбауер грав на позиції захисника та півзахисника. Він відомий своїми виступами за “Баварію” та збірну Німеччини. Він вигравав чимало нагород, включаючи Кубок Європи (тепер відомий як Ліга чемпіонів) тричі (1974, 1975, 1976) та Кубок УЄФА (1967).
  2. Тренер та менеджер: Після завершення гравецької кар’єри, Бекенбауер перейшов до тренерської діяльності. Він тренував різні команди, включаючи “Баварію” та національну збірну Німеччини. В якості тренера збірної Німеччини він виграв Чемпіонат світу в 1990 році.
  3. Адміністратор та футбольний функціонер: Бекенбауер також відомий своєю роботою в адміністративних позиціях у футболі. Він був організатором Чемпіонату світу 2006 року в Німеччині та відіграв ключову роль у розвитку німецького футболу.

Франц Бекенбауер отримав прізвище “Кайзер” (Кайзер Франц), яке є німецькою версією титулу імператора. Його внесок у світовий футбол і вплив на розвиток гри роблять його легендою футбольного світу.Exit mobile version