Ср. Кві 24th, 2024

Українка Ольга Харлан стала золотою призеркою корейського етапу Гран-прі з фехтування

Олімпійська чемпіонка і чинна чемпіонка світу українка Ольга Харлан здобула золоту медаль на етапі Гран-прі з фехтування на шаблях у Сеулі (Республіка Корея).

На шляху до фіналу Харлан перемогла італійку Кьяру Морміле (15:12), японку Рісу Такашиму (15:7), Чой Суйьон з Республіки Корея (15:11) та румунку Бьянку Паску (15:14), а у вирішальному протистоянні Ольга з рахунком 15:7 взяла гору над угоркою Анною Мартон, якій дісталося “срібло”, повідомляє Укрінформ.

Крім Паску, бронзовим призером корейського етапу Гран-прі також стала німкеня Анна Лімбах.

У чоловічому турнірі шаблістів одесит Андрій Ягодка посів 30 місце серед 145 учасників.