Влада
Створення велодоріжок у Білій Церкві
14 березня у Білоцерківській міськраді відбулося засідання робочої групи з приводу організації велоінфраструктури міста, яке провів заступник міського голови Валерій Гнатюк.
Архів
14 березня у Білоцерківській міськраді відбулося засідання робочої групи з приводу організації велоінфраструктури міста, яке провів заступник міського голови Валерій Гнатюк.