Site icon Новини Києва

Переваги та недоліки використання циліндричних мотор-редукторів

Переваги та недоліки використання циліндричних мотор-редукторів

Циліндричні мотор-редуктори активно застосовуються на різних промислових об’єктах. Вони створені переважно для того, аби зменшити число обертів валу та збільшити крутний момент на певних типах устаткування.

Механізми представлені сьогодні у широкому асортименті. А отже, ви легко зможете підібрати потрібну модель. Головне визначитися із потрібними вам параметрами та проаналізувати технічні характеристики кожного мотор-редуктора. Зробити це можна на https://impexatc.com.ua/czylindrychni-motor-reduktory-reduktory/.

Ми ж детальніше розглянемо усі переваги та недоліки, якими відрізняється даний тип приладів.

Переваги використання циліндричних мотор-редукторів

Чому циліндричний мотор-редуктор купити рекомендують як на малі об’єкти, так і на великі підприємства? Це доволі продуктивні моделі із високим показником ККД, який сягає 98%. Серед інших переваг редукторів:

  1. Корпус мотор-редуктора не нагрівається під час роботи.
  2. Підходить для використання у тому числі в екстремальних умовах, наприклад у разі нерівномірного навантаження на вали. Застосовується у обладнанні з пульсуючим навантаженням.
  3. Великий ресурс роботи, який складає понад 10 000 годин.
  4. Широкий асортимент. Мотор-редуктори представлені різними марками та серіями, відрізняються максимальним крутним моментом, потужністю, габаритами, коефіцієнтом редукції тощо.
циліндричні мотор-редуктори
Циліндричні мотор-редуктори

Недоліки застосування циліндричних мотор-редукторів

Перш ніж придбати циліндричний мотор-редуктор, потрібно також дізнатися про усі недоліки подібних механізмів. Серед них:

  1. Високий рівень шуму. Особливо якщо порівнювати із деякими іншими мотор-редукторами, наприклад черв’ячного типу. Це може створювати дискомфорт для працівників.
  2. Відсутність опції самогальмування – може бути, втім, і перевагою у певних випадках. Н
  3. Необхідність зміни масла та детального очищення механізму після 1-2 змін.

Отже, у таких механізмів є як сильні, так і слабкі сторони. Головне завчасно визначитися із бюджетом на мотор-редуктор циліндричний, ціна приладів буде залежати від їхньої потужності, типу, матеріалу корпусу, виробника тощо. Звертайте увагу на компанії, які пропонують лише сертифіковану продукцію, що відповідає міжнародним нормам та стандартам. Найбільшою популярністю в Україні сьогодні користуються моделі турецького виробництва.Exit mobile version