Після підриву на вибухівці бійців ЗСУ сталося коротке вогневе зіткнення з бійцями ДНР. Під час переслідування троє сепаратистів знищені, повідомили в ООС.

Українські військові в неділю, 6 травня, потрапили в засідку сепаратистів і підірвалися на закладену вибухівку. У результаті інциденту один військовослужбовець загинув, ще двоє отримали поранення, повідомляє прес-центр операції Об’єднаних сил (ООС) у Facebook.
 “Сьогодні, 6 травня, в ході патрулювання району оборони потрапила в засідку група військовослужбовців механізованого батальйону, що діяв на Горлівському напрямку. На маршруті патруля було встановлено невідомий вибуховий пристрій, від вибуху якого один військовослужбовець загинув, двоє поранені”, – йдеться в повідомленні.
На Донбасі військові потрапили в засідку, є жертви

Фото: facebook.com/zaliznabrygada
Наслідки підриву бронетехніки ЗСУ на Донбасі
Відзначено, що на місце події прибула резервна група з найближчого опорного пункту, по якій сепаратистами ДРГ був відкритий вогонь.
 “Після короткого вогневого зіткнення резервна група приступила до переслідування противника, у ході якого троє бойовиків були знищені”, – доповіли у штабі ООС.
 Там також додали, що підрозділи Об’єднаних сил приведені в повну бойову готовність.


https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/05/2147715-707x400.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/05/2147715-707x400-150x150.jpgКиївTimeУкраїнське військобойовики,Донбас,українські військовіПісля підриву на вибухівці бійців ЗСУ сталося коротке вогневе зіткнення з бійцями ДНР. Під час переслідування троє сепаратистів знищені, повідомили в ООС. Українські військові в неділю, 6 травня, потрапили в засідку сепаратистів і підірвалися на закладену вибухівку. У результаті інциденту один військовослужбовець загинув, ще двоє отримали поранення, повідомляє прес-центр операції...| Київської області та України | Kiev Time