Президент поклав квіти до меморіального знаку на честь загиблих на Донбасі випускників інституту та вручив начальнику інституту бойовий прапор навчального закладу.

До 100-ої річниці історичних подій під Крутами та на честь подвигу Героїв Крут та військово-патріотичного виховання військовослужбовців Збройних сил України президент Петро Порошенко присвоїв Військовому інституту телекомунікацій та інформатизації почесне найменування імені Героїв Крут.

“Інститут по праву заслужив високого звання імені Героїв Крут. Ним будуть пишатися і ті, хто вчиться зараз, і ті, хто вже закінчив його і служить в українській армії”, – зазначив глава держави.

У своєму виступі президент зазначив, що в листопаді 1917 року, за наказом генерального секретаря з військових справ Симона Петлюри тут була створена Перша українська військова юнацька школа, а пізніше в цих стінах пройшли короткий курс молодого бійця добровольці, що відгукнулися на заклик зупинити наступ більшовицького загону Муравйова.

При цьому він зазначив, що за роки незалежності України в Інституті підготовлено понад п’ять тисяч висококласних фахівців для Збройних Сил України та інших військових формувань, а сотні випускників Інституту захищали або захищають Україну від російської агресії. Двадцять п’ять його вихованців нагороджені орденами і медалями, а генерал-майор Максим Шаповал нагороджений Зіркою Героя посмертно. П’ятнадцять офіцерів – випускників і викладачів військового закладу загинули на фронті.

Присутні вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання. Президент поклав квіти до меморіального знаку на честь загиблих випускників інституту, які поклали своє життя захищаючи Україну від російської агресії.

З нагоди присвоєння інституту імені Героїв Крут Петро Порошенко вручив начальнику інституту полковнику Євгену Степаненку бойовий прапор інституту.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що ректора столичного ВИШу обрано Головою Наглядової ради ДК “Укроборонпром”.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/01/bd36f924c51f5301074dd5599b095ac7_1517218168_wysiwyg.jpeghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/01/bd36f924c51f5301074dd5599b095ac7_1517218168_wysiwyg-150x150.jpegYuliyaЗброя УкраїниКиївУкраїнське військоВійськовий інститут телекомунікацій та інформатизації,герої Крут,ЗСУ,Петро ПорошенкоПрезидент поклав квіти до меморіального знаку на честь загиблих на Донбасі випускників інституту та вручив начальнику інституту бойовий прапор навчального закладу. До 100-ої річниці історичних подій під Крутами та на честь подвигу Героїв Крут та військово-патріотичного виховання військовослужбовців Збройних сил України президент Петро Порошенко присвоїв Військовому інституту телекомунікацій та інформатизації почесне...| Київської області та України | Kiev Time