Кияни знову пережили саму теплу ніч в історії спостережень.

Ніч на п’ятницю, 9 жовтня, в Києві, як дві попередні, виявилася найтеплішою за всю історію спостережень. Температура не опустилася нижче 13,4 градусів тепла.

Про це повідомляє Центральна геофізична обсерваторія.

За даними синоптиків, попереднє рекордне значення 1889 року перевищено на 0,1 градуса.

“Це вже третя поспіль рекордно тепла ніч в столиці”, – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, в ніч на четвер, 8 жовтня, в Києві, як і попередня, виявилася найтеплішою за всю історію спостережень. Вперше з 1881 року температура не опустилася нижче 15,1 градусів тепла.

Відзначимо, заступник начальника відділу метеопрогнозів Укргідрометцентру сказала , що “бабине літо” триватиме в Україні ще тиждень – до Покрови. Зараз температура на території України перевищує кліматичну норму на 3-11 градусів. Тепла погода протримається мінімум до середини наступного тижня – до 14 жовтня.

За прогнозом Укргідрометцентру, після “бабиного літа” в Україні можуть прийти морози. У другій половині наступного тижня, ближче до вихідних температура почне знижуватися.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2020/10/Babyne-lito.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2020/10/Babyne-lito-150x150.jpgKievTime-HistoryUncategorizedУкргідрометцентрКияни знову пережили саму теплу ніч в історії спостережень. Ніч на п'ятницю, 9 жовтня, в Києві, як дві попередні, виявилася найтеплішою за всю історію спостережень. Температура не опустилася нижче 13,4 градусів тепла. Про це повідомляє Центральна геофізична обсерваторія. За даними синоптиків, попереднє рекордне значення 1889 року перевищено на 0,1 градуса. 'Це вже третя...| Київської області та України | Kiev Time