Люди скаржаться на нестерпний сморід, а комунальники запевняють, що до кінця року підключать колектор-дублер.

Київ перебуває на межі техногенної катастрофи, адже головний столичний колектор вже понад 10 років тріщить по швах, а мешканцям міста доводиться дихати смердючим повітрям і отруйними газами, йдеться у сюжеті “Сніданок з 1+1”.

Особливо гостро відчувається ця проблема влітку, коли сильна спека. Запах настільки жахливий, що людям, які живуть поруч, доводиться тікати з власних осель і перечікувати сморід у родичів та друзів.

Колектор розташований в історичному центрі Києва – на Подолі, біля його зруйнованої частини, з якої й поширюється сморід, стоїть житловий будинок, мешканці якого вже втомилися оббивати пороги районної адміністрації. Проте від чиновників нуль реакції і головне – дій.

“Вікна відкрити неможливо. У нас тільки початок літа, як буде наступного місяця, коли буде +35 на вулиці – це буде просто нестерпно. Тим більше у нас не у всіх є кондиціонери, щоб хоч якось можна було сховатися від цього смороду”, – розповідає киянка Юлія.

Журналістам вдалося знайти відповідальних за стан колектору – це виявився “Київводоканал”, де пояснили, що колектор смердить, бо він вже понад десять років перебуває в аварійному стані і його ресурс давно вичерпаний.

“Колектор заповнений на третину максимум. Все решта – це отруйні гази, які роз’їдають бетон, з якого побудований колектор і відповідно стаються провали, колектор просто схлопується всередину”, – пояснила керівник прес-служби “Київводоканалу” Анна Слободянюк.

Повідомляє: ТСНhttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/06/kolektor-kiyiv.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/06/kolektor-kiyiv-150x150.jpgКиївUncategorizedАнтипропагандаЕкологіяЗдоров'яКультураПодіїСуспільствоКиїв,Київводоканал,нефункціонуючий колектор,техногена катастрофаЛюди скаржаться на нестерпний сморід, а комунальники запевняють, що до кінця року підключать колектор-дублер. Київ перебуває на межі техногенної катастрофи, адже головний столичний колектор вже понад 10 років тріщить по швах, а мешканцям міста доводиться дихати смердючим повітрям і отруйними газами, йдеться у сюжеті 'Сніданок з 1+1'. Особливо гостро відчувається ця...| Київської області та України | Kiev Time