Чому гасла «патріотів-ідіотів» схожі на гасла кремлівських рашистів та комуняк часів ссср? Зрозуміло, що такі “акції” любі конфлікти до вподоби каналам країни агресора – росії.

Як стало нам відомо у Києві плануються чергова провокація – провокації

Не займаємо жодну сторону. Ні представників ЛГБТ  “Марш рівності”  ні «праворадикалів» – з їх акцією «Збережемо традиційну родину».

«Праворадикали» які вже активно почали запрошувати «друзів» на неділю у центр Києва, наполягають на тому, що мета їх акції – збереження класичної родини. Також вони звинувачують владу, зокрема Президента Петра Порошенко та Гройсмана, у тому, що це саме вони пропагують “ГЕЇВ” та «розвратне сексуальне життя».

У «події» створеній на Фейсбуці – «праворадикали» пишуть, цитуємо: «Агресивна купка людей за гроші західних комуністичних і ліберальних фондів хочуть змінити Конституцію України, ст 51, де чітко записано, що шлюб є союзом чоловіка і жінки…»

Нагадаємо: за часів комунізму, мужеловство вважалось як хворобою так і злочином, за це садили у тюрми. Здається, що «праворадикали» не розуміють що таке рівність. Що таке права людини. А саме головне, прослідковується чітке підтакування кремлівським настроєм стосовно «сексуальних меншин» – НЕ ПРАВОСЛАВНО!!!

Напрошується питання: скільки ж в “правих активістів” вільного часу, на кого вони працюють, для кого саме вони готують “акцію” та який руцський канал прийде знімати запланований “прворадикально-правосланий протест”?

Хочемо нагадати «праворадикалам», що саме Артем Скоропатський – відомий як речник Правого Сектору досить полюбляє твердий алкоголь і саме цей «високоморальний» індивід неодноразово з’являвся на власних акціях та різних інтерв’ю у нетверезому стані та під дією незрозумілих речовин. Його улюблена футболка з  надписом «Drugs is my life – (наркотики моє життя)», неодноразово дивувала його «соратників» і вони шукали хоть щось, щоб одягнути на нього та таким чином заховати надпис на його футболці.

Пропонуємо «праворадикалам» перевірити «своїх» на предмет  ЧИСТОСТІ як до поганих так і до сексуальних звичок.

Гасла «патріотів-ідіотів» та “корисних ідіотів” досить схожі на кремлівськи гасла рашистів.

Зрозуміло, що такі “акції” як і любі конфлікти до вподоби каналам країни агресора – росії.

До ЛГБТ є також багато питань, а про них пізніше…https://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/06/f2310b3c5972438b3125974ab43eba97.pnghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/06/f2310b3c5972438b3125974ab43eba97-150x150.pngКиївUncategorizedАнтипропагандаВійна з РосієюКриміналКультураАртем Скоропатський,ЛГБТ,праворадикали,сексуалтні меншиниЧому гасла «патріотів-ідіотів» схожі на гасла кремлівських рашистів та комуняк часів ссср? Зрозуміло, що такі 'акції' любі конфлікти до вподоби каналам країни агресора - росії. Як стало нам відомо у Києві плануються чергова провокація – провокації Не займаємо жодну сторону. Ні представників ЛГБТ  'Марш рівності'  ні «праворадикалів» - з їх акцією...| Київської області та України | Kiev Time