На Херсонщині поблизу села Хорли Каланчацького району прикордонники затримали п’ятьох браконьєрів з уловом червонокнижної риби майже на один мільйон гривень.

Про це повідомило Азово-Чорноморське регіональне управління Держприкордонслужби України.

“Чергових браконьєрів затримали в ніч з 17 на 18 квітня поблизу населеного пункту Хорли. Оперативні співробітники Азово-Чорноморського регіонального управління Держприкордонслужби спільно з прикордонниками відділу “Хорли” Херсонського загону виявили на березі Чорного моря 5 осіб з уловом червонокнижних порід риби, яку саме вивантажували з плавзасобу. Загалом виявлено дев’ять білуг, одного осетра, тринадцять скатів та одну камбалу. Попередня сума заподіяних державі збитків становить 950 тисяч гривень”, – йдеться у повідомленні.

Під час огляду території прикордонники знайшли поблизу берегової лінії також два автомобілі та лафет для транспортування плавзасобу.

Прикордонники викликали на місце події представників Національної поліції та інших служб, а також направили повідомлення про виявлення ознак кримінального правопорушення, передбаченого за ст.249 ККУ “Незаконне зайняття рибним, звіриним або іншим водним добувним промислом”.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/3e6b52b3694c20571af7a4ee90a5d2e7.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/3e6b52b3694c20571af7a4ee90a5d2e7-150x150.jpgKiev-TimeUncategorizedбраконьєри,Чорне мореНа Херсонщині поблизу села Хорли Каланчацького району прикордонники затримали п'ятьох браконьєрів з уловом червонокнижної риби майже на один мільйон гривень. Про це повідомило Азово-Чорноморське регіональне управління Держприкордонслужби України. 'Чергових браконьєрів затримали в ніч з 17 на 18 квітня поблизу населеного пункту Хорли. Оперативні співробітники Азово-Чорноморського регіонального управління Держприкордонслужби спільно з прикордонниками відділу 'Хорли' Херсонського загону...| Київської області та України | Kiev Time