Так 5 травня представники Білоцерківської районної організації Аграрної партії України Микола Черненко (заступник голови організації) та Олександр Волошин (керівник апарату організації) за участі керівників первинних осередків партії с.Трушки Романа Рузанова, с.Матюші Ірини Вагущенко, с.Пищики Валентина Куриленка провели зустрічі з керівниками освітніх закладів Фурсівської сільської ради об’єднаної територіальної громади.
Метою відвідання шкіл та дитячих садочків громади було ознайомлення керівників закладів, учнів та вихованців з умовами конкурсу дитячого малюнку «Тобі, МАТУСЮ, моя рідна», започаткованого Київською обласною організацією Аграрної партії України до Дня матері.
Під час змістовних бесід з керівниками освітніх закладів були обговорені питання суспільно-політичної ситуації в країні, ролі та задачі Аграрної партії, подальшої співпраці освітніх закладів з районною партійною організацією та інші питання.
Керівництвом районної організації Аграрної партії України прийняте рішення на наступному засіданні Виконкому організації розглянути питання щодо надання допомоги освітнім закладам Фурсівської сільської ради об’єднаної територіальної громади з наболілих питань.
І, найголовніше! Найприємнішим результатом зустрічей було те, що всі прагнуть не тільки матеріальної допомоги, а уваги, спілкування і простої людської підтримки. То ж будьмо просто людьми. Давайте не чекати виборів, давайте заходити до шкіл і дитячих садочків хоча б щотижня. І побачите, – результат буде. За до такої уваги до наших діток, до нашої молоді і до майбутнього країни прагне Аграрна партія України!

Узнати умови та долучитись до конкурсуhttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/05/1-1-1024x768.jpeghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/05/1-1-150x150.jpegadminUncategorizedБіла ЦеркваКиївська областьКультураПодіїСуспільствоАграрна Партія України,с.Матюші,с.Пищики,с.ТрушкиТак 5 травня представники Білоцерківської районної організації Аграрної партії України Микола Черненко (заступник голови організації) та Олександр Волошин (керівник апарату організації) за участі керівників первинних осередків партії с.Трушки Романа Рузанова, с.Матюші Ірини Вагущенко, с.Пищики Валентина Куриленка провели зустрічі з керівниками освітніх закладів Фурсівської сільської ради об’єднаної територіальної громади. Метою...| Київської області та України | Kiev Time