У Подільському районі столиці, у бік виїзду на Пущу-Водицю, зіштовхнулося 6 автомобілів

Винуватець ДТП – водій “Хюндаю Елантра”. Учасники аварії кажуть, що “Хюндай” на шаленій швидкості врізався у “Шевроле”, який стояв перед світлофором і чекав на зелений сигнал. За інерцією “Шевроле” врізався у “Форд”, а той – у інше “Шевроле”.

Сам “Хюндай” відкинуло на “Опель”, а потім на “Тойоту”. Учасники аварії кажуть,що водій та пасажир з місця аварії втекли, але невдовзі один із них повернувся.

Чоловік каже, що він був на пасажирському кріслі, а його знайомий керував авто. Хоча учасники аварії у нібито пасажирі впізнали водія.

У аварії ніхто серйозно не постраждав. В результаті аварії утворився величезний затор у бік Пущі-Водиці. Водії рухаються по одній полосі з трьох.

Затор приблизно 2 км. Люди виходять з маршруток і ідуть пішки додому.

Джерело: Еспресоhttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/06/im-avto8.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/06/im-avto8-150x150.jpgКиївUncategorizedПодіїаварія,виїзд,ДТП,заторУ Подільському районі столиці, у бік виїзду на Пущу-Водицю, зіштовхнулося 6 автомобілів Винуватець ДТП - водій 'Хюндаю Елантра'. Учасники аварії кажуть, що 'Хюндай' на шаленій швидкості врізався у 'Шевроле', який стояв перед світлофором і чекав на зелений сигнал. За інерцією 'Шевроле' врізався у 'Форд', а той - у інше 'Шевроле'. Сам...| Київської області та України | Kiev Time