Під ранок на масиві Софіївська Борщагівка у Києві згоріли п’ять автомобілів.

Про це повідомляє “112 Україна”.

“Приблизно в 4 ранку у вівторок на вулиці Боголюбова (Софіївська Борщагівка) згоріли п’ять автомобілів. Причина загоряння встановлюється. Імовірно, пожежа почалася в сміттєвому баку, потім вогонь перекинувся на автомобілі”, – йдеться в повідомленні.

“Дехто каже, що це навмисний підпал, а хтось каже, що бачили і чули, як пожежа почалася зі сміттєвого контейнеру. Також зазначають, що бачили, як серед ночі виходили власники автівок”, – зазначає канал.

Власники автомобілів, які стоять біля пошкоджених машин, швидко забирають свої авто, бо хвилюються, що ця ситуація може повторитися.

Внаслідок пожежі ніхто не постраждавhttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/17b-1024x631.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/17b-150x150.jpgKiev-TimeUncategorizedКиївавто,пожежа,Софіївська БорщагівкаПід ранок на масиві Софіївська Борщагівка у Києві згоріли п'ять автомобілів. Про це повідомляє '112 Україна'. 'Приблизно в 4 ранку у вівторок на вулиці Боголюбова (Софіївська Борщагівка) згоріли п'ять автомобілів. Причина загоряння встановлюється. Імовірно, пожежа почалася в сміттєвому баку, потім вогонь перекинувся на автомобілі', - йдеться в повідомленні. 'Дехто каже, що це навмисний підпал,...| Київської області та України | Kiev Time