Держприкордонслужба повідомляє, що у середу, під час моніторингу лінії державного кордону, потрапивши під потяг, загинув дільничний інспектор відділу прикордонної служби “Болград” Ізмаїльського прикордонного загону.

 “Попередньо встановлено, що прикордонник міг не почути та не побачити потяг, що рухався”, – йдеться у повідомленні Держприкордонслужби.Розпочато службове розслідування щодо з’ясування обставин загибелі військовослужбовця.

Наразі на місці трагедії працює слідча група Національної поліції, військова прокуратура.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/385318.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/385318-150x150.jpgKiev-TimeUncategorizedпотяг,Прикордонники Держприкордонслужба повідомляє, що у середу, під час моніторингу лінії державного кордону, потрапивши під потяг, загинув дільничний інспектор відділу прикордонної служби 'Болград' Ізмаїльського прикордонного загону.  'Попередньо встановлено, що прикордонник міг не почути та не побачити потяг, що рухався', - йдеться у повідомленні Держприкордонслужби.Розпочато службове розслідування щодо з’ясування обставин загибелі військовослужбовця. Наразі на місці трагедії працює слідча...| Київської області та України | Kiev Time