Обрати проект трирівневої розв’язки реконструкції Шулявського шляхопроводу

18 травня, на засіданні Містобудівної ради Києва було обрано проект реконструкції Шулявського шляхопроводу, заради будівництва якого потрібно знести корпус заводу «Більшовик».
Чиновники вважають цей проект найдешевшим, а тому найефективніший.

Проте серед запропонованих варіантів реконструкції є розв’язка яка принципово відрізняється від обраної на містобудівній раді – трирівнева замість дворівневої, з реверсним кільцем для поворотів.

Переглядаючи матеріали можна тільки дивуватись зухвальству та цинізму наших міських шахраїв, що очолюють Київдормістпроект… (за наші гроши дотого ж…)

Наразі кияни збирають підписи під петицією на сторінці kievcity.gov.uahttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/06/Rekonstruktsiya-SHulyavskogo-rozyizdu.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/06/Rekonstruktsiya-SHulyavskogo-rozyizdu-150x150.jpgКиївUncategorizedАнтипропагандаСуспільствоКиїв,Київдормістпроект,реконструкції Шулявського шляхопроводу,Шулявський містОбрати проект трирівневої розв'язки реконструкції Шулявського шляхопроводу 18 травня, на засіданні Містобудівної ради Києва було обрано проект реконструкції Шулявського шляхопроводу, заради будівництва якого потрібно знести корпус заводу «Більшовик». Чиновники вважають цей проект найдешевшим, а тому найефективніший. Проте серед запропонованих варіантів реконструкції є розв'язка яка принципово відрізняється від обраної на містобудівній раді -...| Київської області та України | Kiev Time