Ryanair хоче створити центр техобслуговування літаків в Україні з українськими інженерами

Ірландський лоукостер Ryanаir планує в перспективі інвестувати кошти у створення в Україні бази з технічного обслуговування і ремонту (ТОіР) його літаків, яка стане однією з дочірніх структур авіакомпанії.

Про це розповів генеральний директор Ryanair Майкл О’Лірі в інтерв’ю ЦТС.

“Ми шукаємо можливість інвестувати у створення в Україні центру технічного обслуговування наших літаків. Наш флот постійно зростає, а це значить, що потрібно більше потужностей для виконання його технічного обслуговування”, – повідомив О’Лірі.

Також він вважає, що, у разі створення дочірньої ТОіР компанії Ryanаir в Україні, доцільно буде тут працевлаштувати саме українських фахівців.

“У нас є кілька баз ТО, в тому числі в польському Вроцлаві та литовському Каунасі. Там у нас працює чимало українських техніків і інженерів, ми чуємо хороші відгуки про них. В Україні є хороша школа підготовки авіаційних кадрів. Ми їх потребуємо, і думаю, було б логічно скористатися компетенцією місцевих фахівців і українським потенціалом”, – поділився планами ірландський топ-менеджер.

Варто зазначити, що вже зараз на європейських базах технічного обслуговування і ремонту літаків Ryanаir працює не менш ніж 20% авіатехніків з України – особливо багато наших співвітчизників працюють в Польщі. Більш ніж 10% фахівців на базі ТОіР Ryanair в Литві – також громадяни України.

Раніше О’Лірі повідомляв, що Ryanair має намір створити в Україні свій дата-центр для зберігання і обробки даних, в якому будуть працювати українські IT-фахівці.

 https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/03/7bbc9121c74430ee071cd60f29a729dc461e3d33.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/03/7bbc9121c74430ee071cd60f29a729dc461e3d33-150x150.jpgKiev-TimeUncategorizedлітаки,лоукостер Ryanair,українські фахівціRyanair хоче створити центр техобслуговування літаків в Україні з українськими інженерами Ірландський лоукостер Ryanаir планує в перспективі інвестувати кошти у створення в Україні бази з технічного обслуговування і ремонту (ТОіР) його літаків, яка стане однією з дочірніх структур авіакомпанії. Про це розповів генеральний директор Ryanair Майкл О'Лірі в інтерв'ю ЦТС. 'Ми шукаємо можливість...| Київської області та України | Kiev Time