Кваліфіковану як убивство загибель ветерана АТО прокуратура скерувала до суду.

Справу про вбивство ветерана АТО в центрі Києві влітку цього року скеровано до суду. Про це повідомили в прес-службі прокуратури Києва.

“Київська місцева прокуратура № 10 скерувала до суду обвинувальний акт щодо 58-річного мешканця Києва, якого підозрюють у навмисному вбивстві 57-річного ветерана АТО”, – повідомили в прокуратурі.

Нагадаємо, трагічна подія сталася 22 червня 2017 року в Києві біля станції метро “Золоті ворота”. Повідомлялося, що суперечка через гроші виникла між двома чоловіками, один з яких грав на піаніно. За музиканта заступився його батько, на якого напав чоловік і завдав йому кілька ударів ножем, після чого той помер прямо на очах у сина. Зазначалося, що загиблому близько 60 років. Він учасник АТО, воював під Мар’їнкою.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/11/Bezymyannyj-9.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/11/Bezymyannyj-9-150x150.jpgYuliyaUncategorizedвбивство ветерана АТОКваліфіковану як убивство загибель ветерана АТО прокуратура скерувала до суду. Справу про вбивство ветерана АТО в центрі Києві влітку цього року скеровано до суду. Про це повідомили в прес-службі прокуратури Києва. 'Київська місцева прокуратура № 10 скерувала до суду обвинувальний акт щодо 58-річного мешканця Києва, якого підозрюють у навмисному вбивстві 57-річного...| Київської області та України | Kiev Time