Стало відомо, що у столиці підготували список автошляхів, де з 1 серпня можуть встановити швидкісний режим для автівок на рівні 80 кілометрів на годину на весняно-літній період.

Але спершу за відповідний документ має проголосувати Київрада. Адже у Києві діють обмеження швидкості – до 50 км\год. Чи проголосують міські депутати за це – невідомо. Тому питання поки залишається дискусійним.

Судячи з висловлювань деяких депутатів у соцмережах, не всі однозначно ставляться до пропозиції, яка була висловлена у петиції містян до мерії. Цікаво, що полегшуючи життя автомобілістів послабленням правил на дорогах, у столиці не вдасться добитися зникнення корків і про стимулювати громадян пересідати у комунальний транспорт.

Таку думку й висловив депутат Київради Олександр Пабат.

“Проектом рішення Київради «Про перелік ділянок доріг, на яких дозволяється швидкість руху транспортних засобів до 80 км / ч в період з 1 квітня до 1 листопада», передбачається щорічне введення особливого режиму руху на зазначених ділянках в весняно – осінній період, – пише Пабат у Фейсбук. – Документ являє собою компроміс, створений на основі громадської петиції, напрацювань Департаменту транспортної інфраструктури, рекомендацій поліції і налічує 22 ділянки (межі 4х з них відредаговані патрульної поліцією столиці).”

Нагадаю, що Київ має досвід організації зон особливого швидкісного режиму – в 2014 році, з подачі Державтоінспекції, було визначено 11 вулиць для руху зі швидкістю 80 км / год.

Тим алогічним, що пропонуючи повторити практику, що не досліджуються наявні напрацювання, головним чином – аналітика правопорушень на позначених дорогах, статистика ДТП на час введення особливого швидкісного режиму. Досвід США, на який ми так любимо озиратися, цілком однозначно натякає на «доцільність» хронічними пробками хоч в Лос-Анжелесі, хоч Сан-Франциско.

У більшій частині Європи, навпаки, гармонізація міського руху здійснюється не за допомогою збільшення швидкості руху особистого транспорту, а мотивацією жителів мегаполісів пересуватися комфортним, регулярним муніципальним транспортом.

Вулиці Києва, де хочуть збільшити швидкість:

– проспект Перемоги (від Повітрофлотського шляхопроводу до вулиці Чорнобильської);

– Велика Кільцева дорога (від вулиці Міської до перетину з вулицею Газопровідною і від вулиці Газопровідної до Мінського проспекту);

– вулиця Міська (від вулиці Стеценка до Гостомельського шосе) – за умови капітального ремонту проїжджої частини;

– Кільцева дорога (від проспекту Перемоги до вулиці Миколи Трублаїні);

– проспект Оболонський (від вулиці Богатирської до вулиці Михайла Малиновського);

– Автодорога Р-69 (від вулиці Озерної до межі Києва);

– проспект Бандери (від просп. Оболонського до Московського моста);

– проспект Шухевича (Ватутіна) (від Північного (Московського) моста до Керченської площі);

– вулиця Набережно – Рибальська (від Гаванського шляхопроводу до вулиці Електриків);

– Наддніпрянське шосе;

– Набережне шосе (від Поштової площі до Наддніпрянського шосе);

– Столичне шосе (до вулиці Заболотного);

– вулиця Саперно-Слобідська (від вулиці Грінченка до Південного мосту);

– проспект Бажана (від Південного мостового переходу до Харківської площі);

– бульвар Дружби Народів (від Либідської площі до вулиці Ниманської);

– проспект Броварський (від проспекту Визволителів до вулиці Братиславської і від вулиці Кіото до кінця населеного пункту Київ) – за умови капітального ремонту проїжджої частини;

– вулиця Перова (від проспекту Визволителів до вулиці Алішера Навої);

– вулиця Теліги (від вулиці Ольжича до вулиці Кирилівської);

– проспект Космонавта Комарова (від вулиці Борщагівської до проспекту Леся Курбаса);

– проспект Леся Курбаса (від проспекту Космонавта Комарова до вулиці Гната Юри);

– вулиця Борщагівська;

– проспект Соборності (за умови установки розподільного транспортного огородження).

Вечірній Київhttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/06/U-stolytsi-mozhut-vstanovyty-shvydkisnyj-rezhym-na-vesnyano-litnij-period.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/06/U-stolytsi-mozhut-vstanovyty-shvydkisnyj-rezhym-na-vesnyano-litnij-period-150x150.jpgKievTimeUncategorizedСтало відомо, що у столиці підготували список автошляхів, де з 1 серпня можуть встановити швидкісний режим для автівок на рівні 80 кілометрів на годину на весняно-літній період. Але спершу за відповідний документ має проголосувати Київрада. Адже у Києві діють обмеження швидкості – до 50 км\год. Чи проголосують міські депутати за...| Київської області та України | Kiev Time