Майже “символічно” а борді зображений самозванець, який видає себе за командира  “ДБ ОУН” Микола Коханівський – якого проводом ОУН було виключено з організації понад два роки тому. Кому належить такий жарт наразі невідомо. Також на борді розміщено фото громадського активіста Богдана Тицького.

Богдан Тицький прокоментував цей факт так.

Також, член правління KyivPride зазначив, що вони не мають відношення до такої “інформації” та розглядають це як провокацію, спрямовану на ескалацію протистояння в столиці й зростання соціальної напруги в Україні.

KyivPride не має стосунку до поширення цієї “інформації”.
Я розглядаю це як провокацію, спрямовану на ескалацію протистояння в столиці й зростання соціальної напруги в Україні. Неважко зрозуміти, кому це може бути вигідно.

Про це повідомив: РRportalhttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/06/bord2.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/06/bord2-150x150.jpgКиївUncategorizedАнтипропагандаКриміналКультураПодіїборд,Коханівський,ЛГБТ,провокаціяМайже 'символічно' а борді зображений самозванець, який видає себе за командира  'ДБ ОУН' Микола Коханівський - якого проводом ОУН було виключено з організації понад два роки тому. Кому належить такий жарт наразі невідомо. Також на борді розміщено фото громадського активіста Богдана Тицького. Богдан Тицький прокоментував цей факт так. Також, член правління KyivPride зазначив,...| Київської області та України | Kiev Time