На українсько-польському кордоні напередодні Великодня утворилися черги автомобілів.

Про це повідомляє прес-служба ДПСУ.

“Напередодні Великодня у пунктах попуску на в’їзд в Україну почали утворюватися черги з автомобілів, особливо на українсько-польському кордоні. Це пов’язано з тим, що значна кількість громадян України, хто працював за кордоном або перебував за межами країни з метою навчання, повертаються на свята додому”, – зазначається у повідомленні.

Так, станом на 11 годину перед пунктом пропуску “Ягодин” накопичилось близько 600 транспортних засобів на в’їзд в Україну. А перед пунктами пропуску “Шегині” та “Краковець” у черзі стоять приблизно по 300 легкових автомобілів.

З української сторони черг немає в усіх пунктах пропуску.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/03/kordon-890x395.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/03/kordon-890x395-150x150.jpgKiev-TimeUncategorizedкордон,Польща,УкраїнаНа українсько-польському кордоні напередодні Великодня утворилися черги автомобілів. Про це повідомляє прес-служба ДПСУ. 'Напередодні Великодня у пунктах попуску на в’їзд в Україну почали утворюватися черги з автомобілів, особливо на українсько-польському кордоні. Це пов’язано з тим, що значна кількість громадян України, хто працював за кордоном або перебував за межами країни з метою навчання, повертаються...| Київської області та України | Kiev Time