Юрій Луценко заявив, що заробітна плата, яку він отримує на посаді Генерального прокурора України, дозволяє йому не тільки відпочивати за кордоном, але й надавати матеріальну допомогу пораненим воїнам АТО.

Генпрокурор Юрій Луценко оприлюднив суму доходів своєї родини та пояснив, що статки його родини дозволили йому з сім’єю відпочити на Сейшельських островах. Про це він написав на своїй сторінці в Facebook, додавши до запису фотокопію довідки про власні доходи за період перебування на посаді Генерального прокурора.

За словами Луценка, його старший син до 30-річчя подружнього життя подарував батькам відпочинок у теплих краях, оплативши переліт. Що ж до вартості проживання, яке обійшлося родині у суму приблизно 20 тисяч доларів на трьох, то тут Луценки розрахувалися виходячи з власних статків.

“У нас немає рахунків у офшорних зонах, ми не володіємо зарубіжною нерухомістю, яхтами чи гелікоптерами. Останнім часом я отримую зарплату від 130 до 220 тисяч гривень щомісяця. Іра – понад 110 тисяч доходу. Це дозволило нам провести з дітьми 7 днів на відпочинку”, – написав він.

Луценко додав, що рівень доходів дозволив йому в грудні оплатити матеріальну допомогу пораненим воїнам АТО на 450 тисяч гривень.

“Я щасливий з обох цих вкладень – у свою сім’ю і в допомогу людям”, – зазначив Луценко.

Нагадаємо, раніше програма “Схеми” (спільний проект Радіо Свобода і телеканалу “UA:Перший”) оприлюднила журналістське розслідування, в якому стверджувалося, що відпочинок родини генпрокурора Юрія Луценка на Сейшельських островах коштував понад 50 тисяч євро. Журналісти заявляли про невідповідність витрат задекларованим статкам генпрокурора. Пізніше публікації із посиланням на дане розслідування з’явилися у багатьох українських ЗМІ.

 

 

 

 https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/01/1447822.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/01/1447822-150x150.jpgYuliyaUncategorizedUA:Перший,Генеральний прокурор України Луценко,програма "Схеми",Радіо Свобода,Юрий ЛуценкоЮрій Луценко заявив, що заробітна плата, яку він отримує на посаді Генерального прокурора України, дозволяє йому не тільки відпочивати за кордоном, але й надавати матеріальну допомогу пораненим воїнам АТО. Генпрокурор Юрій Луценко оприлюднив суму доходів своєї родини та пояснив, що статки його родини дозволили йому з сім'єю відпочити на Сейшельських...| Київської області та України | Kiev Time