Ці крадіжки відбуваються виключно поряд з відділеннями банків

Нова схема крадіжок з автомобілів у Києві припускає, що жертва зайде в банківське відділення, залишивши свій автомобіль зовні.

Про це повідомляє видання “Gazeta.ua“. Кореспонденти наводять слова київського адвоката Ігоря Черезова: “Коли людина заходить в банк, ріжуть переднє ліве колесо. Водій, повернувшись з банку, відкриває автомобіль. У цей момент зловмисники зчитують код. Далі водій залишає сумку в машині, закриває її, міняє колесо. У цей момент машину розкривають і крадуть сумку, забирають гроші. Сумку викидають”.

Про різні випадки крадіжок з автомобілів – це відео:

За словами адвоката, київської поліції відомо, що зловмисники пересуваються по місту на автомобілі світло-бежевого відтінку. Як стверджує адвокат Черезов, “Сьогодні у подібну ситуацію потрапив мій знайомий. Портфель вкрали з його автомобіля, з усіма документами. Через деякий час після крадіжки портфель йому повернув таксист, який знайшов його прямо на вулиці. Зрозуміло, що суми грошей, яка була в портфелі, вже не було”.

Експерти в області коштів для безпеки автомобілів вважають, що в подібних випадках може бути корисна сигналізація, має вбудований захист від зчитування.

Автор матеріалу:
Виталий Крюков


https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/1_585.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/1_585-150x150.jpgKiev_TimeUncategorizedавто,Київ,крадіжкаЦі крадіжки відбуваються виключно поряд з відділеннями банків Нова схема крадіжок з автомобілів у Києві припускає, що жертва зайде в банківське відділення, залишивши свій автомобіль зовні. Про це повідомляє видання 'Gazeta.ua'. Кореспонденти наводять слова київського адвоката Ігоря Черезова: 'Коли людина заходить в банк, ріжуть переднє ліве колесо. Водій, повернувшись з банку,...| Київської області та України | Kiev Time