Голова Нацполіції та Посол Японії в Україні Шигекі Сумі взяли участь у святі «Цвітіння сакур». Захід відбувся сьогодні, 27 квітня, у Києві біля Національного академічного театру опери та балету України  ім. Т.Г. Шевченка. Вітчизняну поліцію та Японію в особі дипломатичного представництва цієї країни в Україні поєднує досить тривала співпраця, а також практична допомога з боку закордонних партнерів.

За словами Посла Японії в Україні Шігекі Сумі, в Японії є традиція масового відвідання місць цвітіння японської вишні – сакури. Японці  приходять насолодитися красою цвітіння цих дерев навіть вночі.

«Нам приємно, що сьогоднішній захід відбувається біля Національного академічного театру опери та балету, а до нього долучилися митці України. Запорошую всіх до милування цим деревом, яке символізує швидкоплинність нашого життя», – зазначив Посол Японії.

За словами глави Нацполіції Сергія Князєва, поліція минулого року приєдналася до акції, яку започаткувало Посольство Японії в Україні. Відтак очільник Нацполіції  взяв участь у висаджені дерев сакури, переданих Урядом Японії, у  декількох містах України.

Департамент комунікації

Національної поліції Україниhttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/IMG_3765-1024x677.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/IMG_3765-150x150.jpgKiev-TimeUncategorizedПоліція,Сакури,Україна,ЯпоніяГолова Нацполіції та Посол Японії в Україні Шигекі Сумі взяли участь у святі «Цвітіння сакур». Захід відбувся сьогодні, 27 квітня, у Києві біля Національного академічного театру опери та балету України  ім. Т.Г. Шевченка. Вітчизняну поліцію та Японію в особі дипломатичного представництва цієї країни в Україні поєднує досить тривала співпраця,...| Київської області та України | Kiev Time