З нагоди Дня Збройних сил України у Жулянах привітали захісників України святковим концертом.

Святковий концерт відбувся у Жулянах школі № 279 ім. Петра Григоренка, куди були запрошені АТОвці разом зі своїми сім`ями та волонтери. Ветерани та військовослужбовці мікрорайону отримали подарунки, привітання, і нагороди, які їм підготували  меценати мікрорайону Жуляни компанія “ZIM Capital group”місцевий депутат  Дмитро Андрієвськийта Громадська група “Нові Жуляни”.

Святкування Дня Збройних сил України у Жулянах школа № 279 ім. Петра Григоренка
Святкування Дня Збройних сил України у Жулянах. Школа № 279 ім. Петра Григоренка

З нагоди Дня Збройних сил України зустрівся з учасниками бойових дій, які мешкають у Жулянах, і їхніми родинами.
Привітав зі святом! З 27-ю річницею створення Збройних сил України. Це свято кожного чоловіка, жінки, які відповідно до своїх конституційних обов’язків, частину свого життя віддали ЗСУ” – зазначив на своїй сторінці у facebook депутат Дмитро Андрієвський:
“Сьогодні немає більш поважної людини, ніж військовий. А довіра до Збройних сил дорівнює довірі до церкви і є максимальною у нашій державі. Я надзвичайно радий був вітати у Жулянах людей, які виконали свій громадянський обов’язок в лавах ЗСУ, учасників АТО, які зі зброєю в руках захищали незалежність нашої держави.
І ми, разом з соціально-відповідальним бізнесом, ZIM Capital і ініціативною групою “Молодь Жулян” підготували для кожного з них подарунки, привітання, і нагороди.
Також на нашу зустріч завітала дійсно унікальна людина. Вона пройшла справжнє пекло нацистських таборів і сьогодні ділиться своїми спогадами. Це Анастасія Василівна Гулєй – учасниця бойових дій у Другій світовій війні, учасниця європейського партизанського руху.
Наприкінці заходу, нас чекав чудовий концерт заслуженої артистки України Любові Доброноженко. Радий таким теплим і насиченим зустрічам із громадою!”

Ольга ДодухГромадська група “Нові Жуляни”: “Сьогодні відбулось наше невелике, майже родинне, свято для наших ветеранів АТО мікрорайону Жуляни. Ми сподіваємось воно стане традиційним в Жулянах. На цьому невеликому заході, куди наша команда запросила ветеранів АТО та учасника бойових дій Другої світової війни, учасника европейською руху Анастасію Василівну Гулєй, ми мали змогу привітати героїв за їх вагомий внесок у захист єдності та незалежності України.
Ми раді, що до нас завітав почесний гість, народний депутат Дмитро Йосипович Андрієвський, який вручив подяки нашим бійцям за самовіддану службу.
Ми дякуємо за фінансову та організаційну підтримку компанію ZIM Capital Group, завдяки якій наші ветерани отримали подарунки.
Ми дякуємо за неймовірний концерт незрівнянну народну артистку України Любов Доброноженко.
Свято пройшло чудово, а тому маємо надію, що такі заходи об’єднають наших ветеранів АТО в єдину спільноту.
Приєднуйтесь до нашого новорічного свята, яке буде проведено 23.12.2018 року! Ми запланували багато цікавого!
З повагою Громадська група «Нові Жуляни» у складі Додух Ольги, заступника голови ОСН Максима Шевченка, Владислави Костюченко, Олександри Недухової, членів спілки АТО м-ну Жуляни «Захист» – Дмитра Горбаченко, Сергія Горбаченко, Максима Осадчого, мешканців – Юрія Жигінас, Віталія Новицького”

Ярослав Бондарренко, ветеран АТО: “Дякую Жулянській спілці ветеранів АТО “Захист” за запрошення на захід з нагоди Дня Збройних сил України!
Організовано гарне свято, сподіваюсь такі заходи відбулися не тільки у Жулянах.
Організаторам РЕСПЕКТ!
Дуже вразив спів заслуженої артистки України Любові Доброноженко(Любовь Матейко)! Моя донька була у захваті!
Чудовий голос, обов`язково відвідаю Вашу виставу.
Ще раз всіх вітаю! Сподіваюсь, наступного разу разом відсвяткуємо перемогу над московією!
Слава Героям України!”https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/12/Den-Zbrojnyh-syl-Ukrayiny-ZHulyany-Kyyiv.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/12/Den-Zbrojnyh-syl-Ukrayiny-ZHulyany-Kyyiv-150x150.jpgadminUncategorizedВійна з РосієюВладаІсторіяКиївКультураСолом`янський районСуспільствоУкраїнське військоZIM Capital Group,ветерани АТО,Громадська група "Нові Жуляни",День Збройних Сил України,Дмитро Андрієвський,ЗСУ,Любов Доброноженко,Любов Матейко,мікрорайон Жуляни,Ольга Додух,Ярослав БондарренкоЗ нагоди Дня Збройних сил України у Жулянах привітали захісників України святковим концертом. Святковий концерт відбувся у Жулянах школі № 279 ім. Петра Григоренка, куди були запрошені АТОвці разом зі своїми сім`ями та волонтери. Ветерани та військовослужбовці мікрорайону отримали подарунки, привітання, і нагороди, які їм підготували  меценати мікрорайону Жуляни компанія 'ZIM Capital group', місцевий депутат ...| Київської області та України | Kiev Time