Наступного тижня в сервісних центрах МВС відбудеться введення нових екзаменаційних білетів з правил дорожнього руху (ПДР).

“У нас заплановано на наступному тижні впровадження нових екзаменаційних білетів (ПДР – ред.)”, – сказав Криклій.

В результаті громадського обговорення нових квитків з ПДР було отримано понад 110 тис. різних зауважень і пропозицій. До цього процесу долучилися 11 тис. громадян з різних куточків України, в тому числі і з Криму.

“І до кінця року ми також обов’язково запустимо вже фіксацію іспитів як теоретичної, так і практичної частини іспитів на камери. Будемо ліквідовувати ті корупційні складові, на які постійно скаржилися громадяни, і треба буде забувати про якусь навіть теоретичну можливість придбати права, не маючи знань”, – підкреслив Криклій.

За матеріалами Укрінформhttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/06/prava.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/06/prava-150x150.jpgКиївUncategorizedСуспільствоводійським права,нові правила,отримати праваНаступного тижня в сервісних центрах МВС відбудеться введення нових екзаменаційних білетів з правил дорожнього руху (ПДР). “У нас заплановано на наступному тижні впровадження нових екзаменаційних білетів (ПДР – ред.)”, – сказав Криклій. В результаті громадського обговорення нових квитків з ПДР було отримано понад 110 тис. різних зауважень і пропозицій. До цього...| Київської області та України | Kiev Time