Ледь не всі жителі Боярки скаржаться на неякісне водопостачання. Містяни кажуть: вода у них артезіанська, але труби – радянські.

Мешканці Боярки, що під Києвом, скаржаться: від початку ремонту труб «Водоканалом» їхні вулиці стали схожими на катакомби – ані автомобілем, ані дитячим візком не проїдеш.

«Ремонтні роботи розпочались ще до нового року. Людям вкрай важко ходити вулицями, а швидка допомога й зовсім не могла проїхати», – розповідає місцевий мешканець Віталій Шарлай.

Ремонтні роботи на вулиці Вербній розпочали ще у листопаді. У «Водоканалі» кажуть: заміна труб на етапі завершення, проте у комунальників інші прогнози – вони уявлення не мають, коли все завершиться.

На неякісне водопостачання скаржаться ледь не усі жителі Боярки. Містяни кажуть: вода у них артезіанська, але труби – радянські.

«У Боярці дуже класна вода, вона у своєму складі має дещо забагато заліза, але постачають її жахливими трубами. Тому дуже хороша вода приходить в наші будинки вже в жахливому стані. Вона буває з піском, з глиною», – розповіла громадський активіст Юлія Скачинська.

За такий набір мінералів містяни щомісяця отримують платіжки з тризначними числами.

«Я дуже незадоволена нашими тарифами. Я вже ходила скаржитись у мерію», – каже мешканка Боярки Клавдія Бойко.

Якщо до нового року за воду містяни платили 22 гривні за кубометр, то сьогодні вже більше 33 гривень.

Жителі Боярки запевняють: якщо труби не полагодять, вони влаштують бунт і відмовляться платити за воду.

“Джерело”https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/ZHyteli-Boyarky-planuyut-vlashtuvaty-bunt-i-vidmovytysya-platyty-za-vodu.-Video.pnghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/ZHyteli-Boyarky-planuyut-vlashtuvaty-bunt-i-vidmovytysya-platyty-za-vodu.-Video-150x150.pngKievTimeUncategorizedБоярка,бунт,неякісне водопостачанняЛедь не всі жителі Боярки скаржаться на неякісне водопостачання. Містяни кажуть: вода у них артезіанська, але труби – радянські. Мешканці Боярки, що під Києвом, скаржаться: від початку ремонту труб «Водоканалом» їхні вулиці стали схожими на катакомби – ані автомобілем, ані дитячим візком не проїдеш. «Ремонтні роботи розпочались ще до нового року....| Київської області та України | Kiev Time