Сьогодні Президент України Петро Порошенко заснував 100 стипендій для дітей з інвалідністю. Стипендії будуть виплачуватись дітям, які досягли високих результатів у спортивних змаганнях.

Про це Глава держави повідомив у своєму Twitter.

“Щойно підписав Указ про створення умов для подальшого розвитку паралімпійського і дефлімпійського руху в Україні. Цим Указом, зокрема, засновуються 100 стипендій для дітей з інвалідністю за високі досягнення у всеукраїнських спортивних змаганнях”, – повідомив Президент.

Крім того, Глава держави підписав Указ “Про призначення державних стипендій чемпіонам і призерам Паралімпійських та Дефлімпійських ігор”, яким передбачено виплати зазначених стипендій, чемпіонам і призерам відповідних ігор минулих років та їх тренерам.

Нагадаємо, українським чемпіонам і призерам зимових Паралімпійських ігор-2018 виплатили державні нагороди на загальну суму понад 90 млн.грн.

Державна нагорода за досягнення українських спортсменів на Паралімпійських іграх становить: за I місце – 125 тис. дол. США за II місце – 80 тис. дол. США за III місце – 55 тис. дол. США, у гривнях за курсом НБУ.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/03/podpisanie_prezidentom-707x400.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/03/podpisanie_prezidentom-707x400-150x150.jpgКиївTimeВладаЕкономікаСпортСуспільствоДержавна нагорода,Дефлімпійський рух,Діти-інваліди,Паралімпійський рух,Петро Порошенко,спорт,стипендіїСьогодні Президент України Петро Порошенко заснував 100 стипендій для дітей з інвалідністю. Стипендії будуть виплачуватись дітям, які досягли високих результатів у спортивних змаганнях. Про це Глава держави повідомив у своєму Twitter. 'Щойно підписав Указ про створення умов для подальшого розвитку паралімпійського і дефлімпійського руху в Україні. Цим Указом, зокрема, засновуються 100...| Київської області та України | Kiev Time