18.12.2019 р. ветерани – учасникі АТО/ООС, воїни афганці, воїни – інтернаціоналісти, ветерани служби силових структур вийдуть на Банкову під офіс Президента на акцію з вимогою звільнити керівництво міністерства у справах ветеранів.

Інформацію про протестну акцію опублікував на своїй сторінці facebook Віталій Баранов‎, вітеран війни, військовослужбовець 90 окремого аеромобільного батальйону:

“Ветерани війни та військової служби, всі хто носив і носить погони та небайдужі до долі України громадяни!!!
18 грудня 2019 року в 8.00 відбудеться Всеукраїнська ветеранська протестна акція, біля офісу Президента України (вул. Банкова), щодо систематичного невиконання та порушення Конституції і Законів України, з соціального захисту ветеранів.

ВИМОГИ АКЦІЇ

1. Зустріч з Президентом України, гарантом Конституції України.
2. Відставка керівництва міністерства у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій та тимчасово переміщених осіб, у зв’язку з непрофесійністю.
3. Створити робочу групу для вирішення питань, пов’язаних із соціальним захистом ветеранів війни, інвалідів війни та ветеранів військової служби:
• виконання вимог закону України, ” Про соціальний статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту ” та “ Про статус ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ, ветеранів Національної поліції і деяких інших осіб та гарантії їх соціального захисту ”;
• недопущення монетизації пільг для ветеранів;
• запровадження обов’язкового медичного державного страхування для ветеранів війни та військової служби;
• поновлення у повному обсязі пільг родинам загиблих;
• забезпечення житлом ветеранів війни, інвалідів війни, внутрішньо переміщених осіб, учасників АТО та ООС.
• забезпечення автомобільним транспортом та електричними інвалідними візками осіб з інвалідністю внаслідок війни.

Збір учасників акції в сквері біля драматичного театру ім. І.Франка по вулиці Городецького (вихід з метро Хрещатик).
Просимо всіх хто має активну громадянську позицію, кому не байдуже майбутнє України, долучатись до акції у відстоюванні своїх законних прав.
НЕ БУДЬ БАЙДУЖИМ!!!
ЗАХИСТИ СВОЇ ЗАКОННІ ПРАВА!

Виталий Баранов кіборг АТОhttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2019/12/Vytalyj-Baranov-kiborg-ATO.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2019/12/Vytalyj-Baranov-kiborg-ATO-150x150.jpgadminВладаКиївСуспільствоУкраїнське військоАТО,Ветерани,Віталій Баранов,Міністерство ветеранів,ООС18.12.2019 р. ветерани - учасникі АТО/ООС, воїни афганці, воїни - інтернаціоналісти, ветерани служби силових структур вийдуть на Банкову під офіс Президента на акцію з вимогою звільнити керівництво міністерства у справах ветеранів. Інформацію про протестну акцію опублікував на своїй сторінці facebook Віталій Баранов‎, вітеран війни, військовослужбовець 90 окремого аеромобільного батальйону: 'Ветерани війни...| Київської області та України | Kiev Time