Влада цього року на регіональний розвиток виділить додатково 38 мільярдів гривень.
Про це Прем’єр-міністр Володимир Гройсман сказав на розширеній нараді з питань децентралізації та регіонального розвитку, яка проходить у Вінниці.

 Повідомляє Укрінформ.

“Ми порахували, що додатково до тих ресурсів, які вже мають місцеві громади, ми направляємо 38 мільярдів на регіональний розвиток, на дороги, на соціально-економічний розвиток територій. Це колосальні ресурси, які ми маємо з вами об’єднати, але мета має бути спільна”, – сказав Глава уряду.

У нараді беруть участь Президент Петро Порошенко, члени уряду, голови обласних державних адміністрацій, обласних рад, міст, об’єднаних територіальних громад, керівники іноземних диппредставництв, регіональних офісів реформ, представники Асоціації міст України, Української асоціації обласних та районних рад, Всеукраїнської асоціації сільських та селищних рад, міжнародних організацій, експерти.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/44_main-707x400.pnghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/44_main-707x400-150x150.pngКиївTimeВладаПолітикаСуспільствоВінниця,Гройсман,децентралізація,нарада,Петро Порошенко,регіональний розвитокВлада цього року на регіональний розвиток виділить додатково 38 мільярдів гривень. Про це Прем’єр-міністр Володимир Гройсман сказав на розширеній нараді з питань децентралізації та регіонального розвитку, яка проходить у Вінниці.  Повідомляє Укрінформ. 'Ми порахували, що додатково до тих ресурсів, які вже мають місцеві громади, ми направляємо 38 мільярдів на регіональний розвиток,...| Київської області та України | Kiev Time