Прекрасна алея японської вишні сакури в київському парку “Кіото” (біля станції метро Чернігівська) потрапила в Книгу рекордів України!

Вчора алея поповнилась новими деревами які на весні прикрасять Київ та порадують киян і гостей столиці своє чарівністю.

Алея сакур у київському парку «Кіото», який знаходиться в Деснянському районі столиці (недалеко від станції метро «Чернігівська» та «Лісова») потрапила в Книгу рекордів України. Довжина алеї складає 987,45 м! Це найдовша алея сакур в Україні.

Станом на травень 2012 року в Сакуровій алеї парку «Кіото» в Києві посаджено понад 360 молодих саджанців. Сакура вже почала цвісти, щороку в квітні!

У планах облаштування парку новими лавочками, також будуть японські сади і різноманітні ландшафтні куточки.

«Цей парк – один з найкрасивіших та найбільш унікальних парків Києва. Він був заснований у 1972 році на знак дружніх відносин між Києвом та культурною столицею Японії – Кіото, одразу після підписання договору про співпрацю та розвиток між нашими містами», – зазначив Кличко під час відкриття оновленого парку.

Він підкреслив, що минулого року під час візиту мера Києва до Кіото українська та японська сторони домовилися про більш ефективну співпрацю міст-побратимів. У тому числі – про оновлення цього парку. «І я надзвичайно вдячний меру Кіото, голові міської ради Кіото, послу Японії в Україні за сприяння у реалізації проекту реконструкції цього парку. Впевнений, що оновлення парку Кіото в Києві стане ще одним символом нашої міцної дружби», – звернувся Кличко до японських гостей.

У свою чергу мер Кіото подякував Віталію Кличку і всім киянам за запрошення до української столиці та участі у відкритті парку. «Сьогодні я побачив парк Кіото у Києві, і можу з упевненістю сказати, що це справжній японський сад. Як ви знаєте, у японських садах закладена ціла філософія. В Саду каміння я бачу два символічні острови – острів черепах і острів лелек. І вони об’єднані, як і наші міста – Київ та Кіото. Щиро вдячний за такий чудовий парк в українській столиці», – наголосив мер Кіото.

Під час реконструкції першої черги парку Кіото були прибрані МАФи, проведений благоустрій території, облаштовані нові доріжки, в тому числі велосипедні, закладені комунікації під полив алеї сакур.

Джерело: Сайт В. Кличко

 

 

 

 

 

 

 

Місцезнаходження парку «Кіото» з сакурами: Київ, Деснянський район, між станціями метро «Чернігівська» та «Лісова».https://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/10/park-kioto_02052012.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/10/park-kioto_02052012-150x150.jpgКиївВладаЗроблено в УкраїніІсторіяКультураСуспільствоАлея сакур у Києві,алея сакури,Київ,парк,сакураПрекрасна алея японської вишні сакури в київському парку 'Кіото' (біля станції метро Чернігівська) потрапила в Книгу рекордів України! Вчора алея поповнилась новими деревами які на весні прикрасять Київ та порадують киян і гостей столиці своє чарівністю. Алея сакур у київському парку «Кіото», який знаходиться в Деснянському районі столиці (недалеко від станції...| Київської області та України | Kiev Time