Народний депутат та кандидат по 95-му округу написав на своїй сторінці в Facebook про будівництво важливих транспортних шляхів і розв’язок у передмісті Києва.
“На минулому тижні проводив зустріч з міністром інфраструктури щодо будівництво розвязки (Міст-естакада вул.Київська (Вишневе-Софіївська-Борщагівка-Кільцева дорога)” – пише Немировський
“Але всі ми розуміємо, що темпи будівництва житлових кварталів ростуть швидше, ніж будівництво лікарень, садочків, шкіл, доріг, закладів культури тощо.

Тому вчора додатково провів перемовини в КМУ і зауважив, що в’їзд та виїзд із Києва – це є стратегічна проблема! Оскільки всі шляхи в Столицю України та виїзд з неї мають бути максимально врегульовані! Дорожня інфраструктура вже давно не розрахована на ту кількість людей та машин. Села Києво-Святошинського району та Приірпіння вже більші за населенням за деякі міста України! І це проблема і м.Київ в тому числі. Оскільки більшість людей їдуть щодня на роботу, і податки йдуть до столичного бюджету.

Всі люблять піаритися на речах, які роками робилися, а тепер можна наприкінці підскочити і зробити гарні фото. А хтось звик працювати роками!

І надалі нам працювати та вирішувати реальні питання, які потребують найшвидшого вирішення. Звертаюся до #Віталій_Кличко та голови КОДА – #Mykhailo_Bno_Airiian – не зволікайте і розгляньте декілька стратегічно важливих питань, вирішивши їх – можна значно покращити транспортне сполучення , а також підняти якість пасажирських перевезень. Серед багатьох – пропоную розглянути першочергово:

1. Паралельна дорога ЖД залізниці від вул. Вітянська-Лесі Українки з виїздом на Жулянський міст (Межі м.Вишневе та с.Софіївська Борщагівка);
2. Додаткова дорога вул. Київська(Вишневе)-вул.Боголюбова-Кільцева Дорога (виїзд за церквою Мормонів) с.Софіївська Борщагівка.
3. Розглянути спільно з КП Київпастранс та Київоблдержадміністрацією нових маршрутів, що сполучатимуть Київ та передмістя. ЦЕ в свою чергу зменшить кількість автотранспорту на дорогах (малі маршрутки заміняться великими автобасами).” – зазначив народний депутат.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2019/07/dorogy-pryirpinnya.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2019/07/dorogy-pryirpinnya-150x150.jpgadminБояркаБучаВишневеВладаВорзельГостомельЕкономікаІрпіньКиївКиївська областьНемішаєвеОболонський районПолітикаСвятошинський районСуспільствоАндрій НемировськийНародний депутат та кандидат по 95-му округу написав на своїй сторінці в Facebook про будівництво важливих транспортних шляхів і розв’язок у передмісті Києва. 'На минулому тижні проводив зустріч з міністром інфраструктури щодо будівництво розвязки (Міст-естакада вул.Київська (Вишневе-Софіївська-Борщагівка-Кільцева дорога)' - пише Немировський 'Але всі ми розуміємо, що темпи будівництва житлових кварталів ростуть...| Київської області та України | Kiev Time