Завдяки результативній співпраці Генпрокуратури України та Нацполіції  Міністерством закордонних справ і віросповідань Аргентинської Республіки задоволено запит про видачу громадянки України для притягнення до кримінальної відповідальності за розтрату коштів державного підприємства на загальну суму близько 1 млн. 200 тис. грн.

Про це повідомляє відділ зв’язків із громадськістю та ЗМІ Генеральної прокуратури України.

Рішення аргентинських компетентних органів про видачу особи за запитом української сторони прийнято на принципах доброї волі та взаємності і є безпрецедентним випадком у сфері міжнародного співробітництва з огляду на відсутність договірних відносин між Україною та Аргентинською Республікою у сфері екстрадиції.

На теперішній час триває організація транзитного перевезення виданої особи до України, оскільки воно повинно відбутися через територію декількох країн і потребує дозволу компетентних органів цих держав.

Генпрокуратура України й надалі вживатиме усіх передбачених законодавством заходів щодо покарання осіб, які переховуються від правоохоронних органів України за кордоном.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/preview_w640zc0-707x400-1.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/preview_w640zc0-707x400-1-150x150.jpgКиївTimeВладаКриміналАргентина,ГЕНПРОКУРАТУРА,екстрадиція,розкрадання держкоштів,Україна,УкраїнкаЗавдяки результативній співпраці Генпрокуратури України та Нацполіції  Міністерством закордонних справ і віросповідань Аргентинської Республіки задоволено запит про видачу громадянки України для притягнення до кримінальної відповідальності за розтрату коштів державного підприємства на загальну суму близько 1 млн. 200 тис. грн. Про це повідомляє відділ зв’язків із громадськістю та ЗМІ Генеральної прокуратури...| Київської області та України | Kiev Time