Антитерористична операція на сході України буде завершена у травні, після чого, відповідно до закону про реінтеграцію Донбасу, формат АТО буде переведений у операцію Об’єднаних сил.

Про це заявив Президент України Петро Порошенко у Вінниці на прес-конференції для регіональних ЗМІ. Повідомляє кореспондент Укрінформу.

“Дата закінчення АТО буде у травні – ми переходимо до іншого формату оборони країни. Парламент підтримав мій закон про реінтеграцію Донбасу, ми запроваджуємо абсолютно нові, більш ефективні заходи застосування Збройних Сил із розширенням наших оборонних спроможностей і робимо це тому, що ми бачимо різке зростання рівня загрози на сході нашої держави”, – сказав Порошенко.

Він додав, що режим АТО координувався керівництвом Служби безпеки України, а тепер керівництво буде передано Збройним Силам України.

“Вам відомо, що мною призначений (командувачем Об’єднаних сил – ред.) генерал-лейтенант Наєв, дуже досвідчений військовий, дуже рішучий, з унікальним бойовим досвідом, і формат АТО буде переведений у відповідний військовий формат”, – зазначив Порошенко.

Звертаючись до журналіста, який поставив запитання, Президент припустив, що він хотів спитати, коли закінчиться війна і буде мир, і зауважив, що це питання набагато складніше.

“Я можу точно сказати: війна закінчиться нашою перемогою – я не маю з цього приводу жодного сумніву не тільки тому, що ми маємо найкращі Збройні Сили, що ми боронимо рідну землю, що українці на сьогоднішній день зруйнували всі сценарії Путіна про “Новоросію”, “Малоросію”, розкол держави і все таке інше. А в тому числі й тому, що з нами правда, і на Страстний тиждень можу сказати, що й Господь Бог з нами”, – наголосив Порошенко.

У цьому контексті він нагадав про недавно розкриті плани створення “народних республік” у Запоріжжі, Харкові, Одесі та сценарій подій у Києві, де планувалося вбити від п’ятисот до тисячі громадян, щоб запустити хаос, і закликав усіх українців триматися разом.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/630_360_1509718204-8487-707x400.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/630_360_1509718204-8487-707x400-150x150.jpgКиївTimeВладаПолітикаСуспільствоАТО,завершення АТО,ЗСУ,Операція Об'єднаних сил,Петро ПорошенкоАнтитерористична операція на сході України буде завершена у травні, після чого, відповідно до закону про реінтеграцію Донбасу, формат АТО буде переведений у операцію Об'єднаних сил. Про це заявив Президент України Петро Порошенко у Вінниці на прес-конференції для регіональних ЗМІ. Повідомляє кореспондент Укрінформу. 'Дата закінчення АТО буде у травні - ми переходимо...| Київської області та України | Kiev Time