В рамках імпортозаміщення в Росії завершили роботу над прототипом лімузина для президента країни Володимира Путіна.

Президентський автомобіль, названий «Кортеж», піддали випробуванням на міцність, передають Патріоти України.

Міністр промисловості і торгівлі РФ Денис Мантуров зазначив, що результати краш-тесту виявилися позитивними. Мантуров уточнив: «Скоро автомобіль буде представлений широкій публіці». Він висловив надію, що на чергову інавгурацію Путін поїде вже на «Кортежі».

Відомо, що на новий автомобіль можна буде подивитися під час Московського міжнародного автосалону восени 2018 року. Денис Мантуров пообіцяв, що роздрібні продажі почнуться з наступного року. Ціна «президентського» лімузину складе 6-7 млн рублів (2,8-3 млн грн).


https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/18213048_33_large.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/18213048_33_large-150x150.jpgKiev_TimeВладаавто,кортеж,ПутинВ рамках імпортозаміщення в Росії завершили роботу над прототипом лімузина для президента країни Володимира Путіна. Президентський автомобіль, названий «Кортеж», піддали випробуванням на міцність, передають Патріоти України. Міністр промисловості і торгівлі РФ Денис Мантуров зазначив, що результати краш-тесту виявилися позитивними. Мантуров уточнив: «Скоро автомобіль буде представлений широкій публіці». Він висловив надію, що...| Київської області та України | Kiev Time