11 травня безвіз затвердила Рада Європейського Союзу, наступної середи у Страсбурзі заплановане урочисте підписання, яке насправді є звичайною формальністю. Під документом поставлять підписи голова Європарламенту та представник головної нині в ЄС Мальти. Президент України назвав рішення про затвердження Радою ЄС безвізу для України історичним.

В ефірі “5 каналу” експерт Ради зовнішньої політики “Українська призма” Мар’яна Кузьо розповіла, що потрібно для подорожей Європою.

“Потрібно пам’ятати прості правила, щоб мандрівка, яку кожен з українських громадян, який має біометричний паспорт, була приємною. В першу чергу це наявність біометричного паспорту, вміти пояснити мету свого візиту, щоб була певна відповідність, мати кошти, які будуть підтверджувати те, що ви зможете перебувати на території Європейського Союзу, мати зворотні квитки і також страховий поліс. Власне, він не є обов’язковим у переліку документів, які рекомендує Європейська комісія, але оцей маленький досвід, який має вже Грузія, свідчить про те, що страховий поліс подекуди запитують. Він буде корисним для українців, оскільки ми знаємо, що медицина в ЄС значно дорожча”, – пояснила Кузьо.

“На сьогодні всі в цивілізованому світі користуються платіжними картками і можна підтверджувати свою фінансову забезпеченість як платіжними картками, так і готівкою. Підтвердити можна або карточкою, або перед поїздкою в банкоматі роздрукувати залишок коштів, щоб мати змогу показати прикордоннику. І якраз страховий поліс буде додатковим аргументом, що ви продумали свою логістику”, – додала вона.

Повну версію розмови дивіться у відео:

Как получить рабочую визу в ОАЭhttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/05/73250-e1494679599885.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/05/73250-150x150.jpgadminВладаПолітикаСуспільствоБезвіз,біометричний паспорт,подорожі Європою11 травня безвіз затвердила Рада Європейського Союзу, наступної середи у Страсбурзі заплановане урочисте підписання, яке насправді є звичайною формальністю. Під документом поставлять підписи голова Європарламенту та представник головної нині в ЄС Мальти. Президент України назвав рішення про затвердження Радою ЄС безвізу для України історичним. В ефірі '5 каналу' експерт Ради зовнішньої політики...| Київської області та України | Kiev Time