В кулуарах телевізійної студії “5 каналу” відбулася сутичка між народними депутатами Вадимом Івченко та Олексієм Гончаренко.

“Тільки що у студії “5 каналу” сталося зіткнення між народними депутатами Вадимом Івченко та Олексієм Гончаренко. Конфлікт стався через закон про скасування правок Лозового”, – написав Геращенко на своїй сторінці у Facebook в четвер увечері.

Він також розмістив на своїй сторінці в соцмережі відеозапис сутички між двома нардепами. Геращенко зазначив, що конфлікт між парламентаріями почався у студії і продовжився у коридорі.

“Я викликав поліцію для оформлення протоколу”, – додав він.

Як повідомлялося, Верховна Рада на вечірньому засіданні в четвер відхилила законопроект №7547, який повинен був скасувати скандальні поправки у Кримінальний процесуальний кодекс, що загрожують паралічем судової системи та правоохоронної діяльності.

Нагадаємо, що Вадим Івченко у 2010р. став депутатом Білоцерківської міської ради. Після чого у 2014р. став народним депутатом від “Батьківщини”.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/03/199835-707x400.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/03/199835-707x400-150x150.jpgКиївTimeБіла ЦеркваВладаКиївська областьСуспільствобійка,Біла Церква,Вадим Івченко,конфликт,нардепи,Олексій ГончаренкоВ кулуарах телевізійної студії '5 каналу' відбулася сутичка між народними депутатами Вадимом Івченко та Олексієм Гончаренко. 'Тільки що у студії '5 каналу' сталося зіткнення між народними депутатами Вадимом Івченко та Олексієм Гончаренко. Конфлікт стався через закон про скасування правок Лозового', - написав Геращенко на своїй сторінці у Facebook в четвер...| Київської області та України | Kiev Time