Голова Верховної Ради Андрій Парубій у вівторок, 6 березня, провів робочу зустріч з представниками громадських волонтерських організацій. Представники Білоцерківської волонтерської групи теж взяли участь у зустрічі.

У вступному слові Андрій Парубій висловився за налагодження більш тісної і системної співпраці між Верховною Радою і представниками волонтерського руху в Україні. За словами Голови Верховної Ради, волонтерський рух, який розпочався ще під час Майдану, і повномасштабно проявився з початком військових дій на Сході України, був і є “прикладом неймовірного зрушення для українського суспільства”.

Наводячи приклади дій волонтерів і відзначаючи їх великий вклад в оборону країни, Голова Верховної Ради зазначив:

“Для мене це символ величезного духу єдності, коли величезна кількість громадян, розуміючи, що держава слабка, своїм прикладом і своїми діями забезпечили армію в той складний період”.

Голова Парламенту наголосив на тому, що ця зустріч започаткує більш системний контакт, який допоможе в тому числі й реалізовувати законодавчі ініціативи:

“Кілька таких ініціатив ми вже реалізували, але це були не системні кроки. У нас є дорожня карта по євроінтеграції, дорожня карта по економічному розвитку, маємо сформувати і дорожню карту, яка б допомогла нам врегулювати і питання волонтерського руху, і питання національної безпеки і оборони, бо ці речі між собою пов’язані”.

Парубій висловив переконання, що дуже часто ситуацію в армії волонтерські організації можуть знати краще, аніж “багато з тих, хто вважає себе експертами української армії”, і запевнив, що він “повністю відкритий до дискусії, до тісної і плідної співпраці”.

Представники волонтерських організацій повідомили, що вже сьогодні багато волонтерів займаються розробкою законодавчих ініціатив і “готові допомагати експертною оцінкою представникам влади”. За їхніми словами, існує потреба у спільній роботі і якісній співпраці між волонтерським рухом і Верховною Радою України, в тому числі і заради спрощення системи комунікації, яка наразі існує у сфері національної безпеки і оборони України.

“Нам не потрібні статуси, ми хочемо працювати на Україну і на кінцевий результат”, – зазначили волонтери.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/03/par_volonters-06.03.18-6-707x400.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/03/par_volonters-06.03.18-6-707x400-150x150.jpgКиївTimeБіла ЦеркваВладаКиївська областьПолітикаСуспільствоАндрій Парубій,Біла Церква,Білоцерківська волонтерська група,Верховна Рада,офіційна зустрічГолова Верховної Ради Андрій Парубій у вівторок, 6 березня, провів робочу зустріч з представниками громадських волонтерських організацій. Представники Білоцерківської волонтерської групи теж взяли участь у зустрічі. У вступному слові Андрій Парубій висловився за налагодження більш тісної і системної співпраці між Верховною Радою і представниками волонтерського руху в Україні. За словами...| Київської області та України | Kiev Time