7 березня у прокуратурі Київщини повідомили про стягнення з приватного підприємства до місцевого бюджету Білої Церкви несплачену орендну плату на суму понад 300 тис.грн. Про це повідомляє  пресс-служба прокуратури Київської області.

Установлено, що у 2013 році між Управлінням комунальної власності та концесії Білоцерківської міськради і приватним підприємством укладено договір оренди одного з нежитлових приміщень загальною площею майже 200 м2 у м.Біла Церква.

За умовами укладеного договору орендар зобов’язувався своєчасно і в повному обсязі сплачувати орендну плату, незалежно від наслідків господарської діяльності.

Однак, підприємство, користуючись орендованим приміщенням, орендну плату не сплачувало, чим заборгувало міській раді понад 300 тис.грн.

Крім того, після закінчення строку договору оренди, підприємство продовжувало використовувати вищевказане приміщення, відмовляючись добровільно його звільняти та сплачувати оренду.

Тому у 2017 році державні виконавці примусово зобов’язали боржника звільнити приміщення.

У подальшому, після фактичного звільнення з орендованого приміщення, задля уникнення сплати боргу, відповідач вніс до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань зміни до відомостей про юридичну особу, до установчих документів зміну податкової інформації та змінив керівника.

Реагуючи на виявлені порушення, Білоцерківською місцевою прокуратурою заявлено позов до суду про стягнення з приватного підприємства до місцевого бюджету міста Біла Церква боргу з орендної плати на суму понад 300 тис.грн.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/03/rybka-707x400.pnghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/03/rybka-707x400-150x150.pngКиївTimeБіла ЦеркваВладаЕкономікаКиївська областьСуспільствоБіла Церква,Білоцерківвода,борг,міськрада,прокуратура7 березня у прокуратурі Київщини повідомили про стягнення з приватного підприємства до місцевого бюджету Білої Церкви несплачену орендну плату на суму понад 300 тис.грн. Про це повідомляє  пресс-служба прокуратури Київської області. Установлено, що у 2013 році між Управлінням комунальної власності та концесії Білоцерківської міськради і приватним підприємством укладено договір оренди...| Київської області та України | Kiev Time