Будівлю “Банку крові”, що на вул. Бульварно-Кудрявській повернули у державну власність. Про це повідомили в прес-службі прокуратури.

“За принциповою та наполегливою позицією Київської місцевої прокуратури №10 поновлено майнові права держави на нежилу будівлю загальною площею понад 700 кв.м. та вартістю понад 65 млн гривень на вул. Бульварно-Кудрявській,27 у Шевченківському районі м. Києва, яка на правах користування перебуває у розпорядженні ЗАТ «Банк крові»”, – зазначили в прес-службі прокуратури.

Ця будівля знаходиться у віданні Національної академії медичних наук України та перебуває на балансі Державної установи «Інститут травматології та ортопедії Національної академії медичних наук України».

Утім, у 2016 році право власності на даний об’єкт нерухомості на підставі підробленого договору купівлі-продажу було зареєстровано за фізичною особою та внесено в статутний фонд приватного товариства.

Враховуючи, що майно вибуло з власності держави в обхід встановленої законодавством процедури, Київська місцева прокуратура №10 відреагувала на це шляхом подання позову до Господарського суду м. Києва.

На сьогодні, рішенням суду в повному обсязі підтримано позицію прокуратури та спірне майно витребувано у державну власність.

Разом з тим у прокуратурі повідомили, що триває досудове розслідування за фактом незаконного вибуття вказаної будівлі у приватну власність (ч. 4 ст. 190 КК України, ч.ч.1, 3 ст. 358 КК України). Вживаються заходи для встановлення осіб, причетних до незаконного відчуження державного майна.

Вечірній Київhttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/06/Budivlyu-u-tsentri-stolytsi-povernuly-u-derzhavnu-vlasnist.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/06/Budivlyu-u-tsentri-stolytsi-povernuly-u-derzhavnu-vlasnist-150x150.jpgKievTimeВладаКиївПодіїбудівля,державна власністьБудівлю 'Банку крові', що на вул. Бульварно-Кудрявській повернули у державну власність. Про це повідомили в прес-службі прокуратури. 'За принциповою та наполегливою позицією Київської місцевої прокуратури №10 поновлено майнові права держави на нежилу будівлю загальною площею понад 700 кв.м. та вартістю понад 65 млн гривень на вул. Бульварно-Кудрявській,27 у Шевченківському районі...| Київської області та України | Kiev Time