Білоцерківською міськрадою було розглянуто звіт про виконання міського бюджету за 2017 рік та питання фінансової допомоги ТОВ “Білоцерківвода”.

За інформацією начальника міського фінансового управління міської ради Світлани Терещук, бюджет за минулий рік виконано на суму 1 мільярд 850 мільйонів 700 тисяч гривень.

Одним із пунктів бюджету була допомога ТОВ “Білоцерківвода” у ремонті труб. Проте депутати відреагували на це критично. За ініціативи фракції ВО “Свобода” депутати відмінили витрачання 6 млн.грн. на реконструкцію аварійних ділянок мереж водопостачання, зауваживши, що ці роботи має власним коштом проводити концесіонер.

Нагадаємо, “Білоцерківвода” є компанією-концесіонером. З цією компанією пов’язують екс-нардепа Володимира Полочанінова та нинішнього голову фракції “Опоблоку” у ВР Юрія Бойка.

 https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/03/rybka-707x400.pnghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/03/rybka-707x400-150x150.pngКиївTimeБіла ЦеркваВладаЕкономікаКиївська областьСуспільствоБіла Церква,Білоцерківвода,бюджет,міськрадаБілоцерківською міськрадою було розглянуто звіт про виконання міського бюджету за 2017 рік та питання фінансової допомоги ТОВ 'Білоцерківвода'. За інформацією начальника міського фінансового управління міської ради Світлани Терещук, бюджет за минулий рік виконано на суму 1 мільярд 850 мільйонів 700 тисяч гривень. Одним із пунктів бюджету була допомога ТОВ 'Білоцерківвода' у...| Київської області та України | Kiev Time