Голова Миколаївської обласної державної адміністрації (ОДА) Олексій Савченко попросив зняти з нього повноваження на час розслідування справи загибелі в.о. керівника миколаївського аеропорту Владислава Волошина.

В Адміністрації Президента України прогнозують, що Петро Порошенко підтримає відсторонення глави Миколаївської облдержадміністрації Олексія Савченка. Про це у коментарі РБК-Україна повідомило джерело в АПУ:

“Голова Миколаївської ОДА зареєстрував (заяву, – ред.). Вона буде розглянута належним чином. Напевно, має бути задоволено (Президентом, – ред.) Якщо людина сама просить, то іншої процедури немає. Є певні юридичні нюанси процедури. Немає норми, яка передбачає, що Президент сам відсторонює своїм власним рішенням. Президент сам не може його відсторонити, тільки, якщо буде заява від нього. Це такий юридичний нюанс.”

У відповідь на запитання, чи хтось попросив голову Миколаївської ОДА написати заяву, в РБК-Україна відповіли:

“Авжеж його просто попросили написати, адже іншої процедури немає.”https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/03/original-707x400-1.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/03/original-707x400-1-150x150.jpgКиївTimeВладаПолітикаСуспільствоМиколаївська ОДА,Олексій Савченко,РБК-УКРАЇНАГолова Миколаївської обласної державної адміністрації (ОДА) Олексій Савченко попросив зняти з нього повноваження на час розслідування справи загибелі в.о. керівника миколаївського аеропорту Владислава Волошина. В Адміністрації Президента України прогнозують, що Петро Порошенко підтримає відсторонення глави Миколаївської облдержадміністрації Олексія Савченка. Про це у коментарі РБК-Україна повідомило джерело в АПУ: 'Голова Миколаївської ОДА зареєстрував...| Київської області та України | Kiev Time