Site icon Новини Києва

Чи бути “Громадському бюджету – 2018” у Білій Церкві?

У Білій Церкві стартує проект “Громадський бюджет”, який успішно зарекомендував себе у місті в минулому році. Білоцерківці активно подавали проекти, направлені на благоустрій території міста, реконструкцію дитячих і спортивних майданчиків та інші. Всі проекти, які виграли у 2017р. будуть реалізовані у 2018р.

27 лютого відбувся семінар “Оцінка розвитку та вдосконалення Громадського бюджету”. Під час заходу були визначені сильні та слабкі сторони кожного з етапів втілення проекту, оцінювались ризики і нові можливості, для того, щоб не повторювати їх в наступному році.

У семінарі взяли участь автори проектів, депутати міської ради, члени робочої групи з питань впровадження Громадського (Партиципаторного) бюджету в м.Біла Церква, представники структурних підрозділів та активні жителі міста.

Відкрив захід заступник директора Фундації українсько-польської співпраці ПАУСІ Костянтин Плоский, який розповів про досвід реалізації цього проекту в містах України. Так, Біла Церква є одним із 8 міст та 2 об’єднаних територіальних громад, які успішно долучилися до реалізації “Громадського бюджету”.

Відзначимо, одним із ініціаторів запровадження Громадського бюджету в Білій Церкві був депутат міської ради – Андрій Король. На думку депутата, Громадський бюджет – це інструмент, який дозволяє громаді безпосередньо долучитися до розвитку міста.

“У 2017 році на реалізацію проектів даного бюджету було виділено 1% від загального бюджету міста, а на цей рік потрібно розглядати можливість більшої суми та стимулювати білоцерківців писати проекти більш широкого спектру, оскільки в 2017 році, у переважній більшості, були подані ідеї щодо благоустрою територій, реконструкції дитячих і спортивних майданчиків.”, – відзначив Андрій Король.

 Exit mobile version