Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман вимагає від керівництва Національного агентства запобігання корупції найближчими тижнями забезпечити якість роботи баз даних, якість процесу заповнення електронних декларацій і ефективність системи перевірки декларацій на предмет дотримання антикорупційного законодавства. Про це Глава Уряду сказав під час спеціальної наради з питань роботи НАЗК.

Зупинки роботи системи в період інтенсивного декларування – неприпустимі.

“Мені потрібно, аби збоїв системи декларування не було. Не менш важливою є підготовка і запровадження системи автоматичної перевірки декларацій. Це питання треба вирішити. Аби мільйони декларацій були перевірені, і по ним мають бути висновки – чи відповідає закону, чи є такими, що потребують реагування антикорупційних органів.”, – звернув увагу Прем’єр-міністр.

Також Гройсман зазначив, що вплинути на цей процес він, як очільник Уряду, не може, адже  НАЗК – незалежний орган.

“Я ціную вашу незалежність, але система має працювати, як годинник”, – сказав Володимир Гройсман.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/03/1-707x400.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/03/1-707x400-150x150.jpgКиївTimeБіла ЦеркваВладаЕкономікаКиївська областьСуспільствоБіла Церква,Володимир Гройсман,декларування доходів,корупціяПрем'єр-міністр України Володимир Гройсман вимагає від керівництва Національного агентства запобігання корупції найближчими тижнями забезпечити якість роботи баз даних, якість процесу заповнення електронних декларацій і ефективність системи перевірки декларацій на предмет дотримання антикорупційного законодавства. Про це Глава Уряду сказав під час спеціальної наради з питань роботи НАЗК. Зупинки роботи системи в...| Київської області та України | Kiev Time