В Україні побудують ще один міжнародний аеропорт. Міністерство інфраструктури України планує побудувати до 2020 року Міжнародний аеропорт “Біла Церква”. Про це йдеться на сайті Міністерства інфраструктури.

Аеропорт буде з мультимодальною інфраструктурою для вантажних і пасажирських авіаперевезень. Він також зможе забезпечити розвиток сучасного центру технічного обслуговування та ремонту повітряних суден.

“Характер робіт – реконструкція аеродрому; будівництво перону, мультимодального вантажно-логістичного комплексу та пасажирського термінала; спорудження спеціальних будівель і споруд для ведення аеропортової діяльності; встановлення радіотехнічного обладнання, засобів посадки та світлосигнальної системи”, – йдеться у повідомлені.

Планують створити систему водовідведення, очисних споруд, огорожу, сигналізацію, побудувати ангари для центру техобслуговування ВС. Придбають техніку та обладнання для утримання злітно-посадкової смуги. Модернізують мультимодальну інфраструктуру на основі аеропорту “Біла Церква”.

Попередня вартість проекту – 52 мільйонів євро, а орієнтовний термін реалізації – 2018-2020 роки.

“Можливі джерела фінансування – з міського, обласного, державного бюджетів, приватні інвестори, пільгове кредитування та/або гранти від міжнародних фінансових організацій”, – зазначили в Міністерстві.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/02/931425-707x400.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/02/931425-707x400-150x150.jpgКиївTimeБіла ЦеркваВладаКиївська областьСуспільствоавіація,Біла Церква,Міністерство інфраструктуриВ Україні побудують ще один міжнародний аеропорт. Міністерство інфраструктури України планує побудувати до 2020 року Міжнародний аеропорт 'Біла Церква'. Про це йдеться на сайті Міністерства інфраструктури. Аеропорт буде з мультимодальною інфраструктурою для вантажних і пасажирських авіаперевезень. Він також зможе забезпечити розвиток сучасного центру технічного обслуговування та ремонту повітряних суден. 'Характер робіт – реконструкція...| Київської області та України | Kiev Time