Орієнтовно з квітня поточного року стартує кампанія з підписання декларацій громадян із сімейними лікарями. Обирати лікаря пацієнти зможуть самостійно, не дотримуючись територіального розподілу.

Начальник Управління охорони здоров’я Білоцерківської міськради Денис Яблонський наголосив, що відтепер існуватиме конкурентне середовище серед сімейних лікарів і вони будуть зацікавлені залучити до обслуговування більшу кількість пацієнтів. Відповідно до нормативних документів сімейний лікар зможе обслуговувати до 2 тис.громадян.

Підписання декларації відбуватиметься як у паперовому, так і в електронному вигляді, безпосередньо у кабінетах сімейних лікарів. Обмеження термінів підписання даних документів не буде. Якщо пацієнти будуть не задоволені послугами конкретного сімейного лікаря, вони матимуть можливість розірвати угоду з ним та підписати її з іншим.

Начальник Управління охорони здоров’я міської ради також дав відповіді на запитання щодо координації навантаження сімейних лікарів; механізму формування заробітної плати сімейним лікарям при даних нововведеннях; відмітив, що первинна ланка медицини є повністю безкоштовною та поінформував про плани щодо розширення мережі амбулаторій загальної практики-сімейної медицини у Білій Церкві.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/02/big-bg1-707x400.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/02/big-bg1-707x400-150x150.jpgКиївTimeБіла ЦеркваВладаЗдоров'яКиївська областьБіла Церква,Денис Яблонський,медицинаОрієнтовно з квітня поточного року стартує кампанія з підписання декларацій громадян із сімейними лікарями. Обирати лікаря пацієнти зможуть самостійно, не дотримуючись територіального розподілу. Начальник Управління охорони здоров’я Білоцерківської міськради Денис Яблонський наголосив, що відтепер існуватиме конкурентне середовище серед сімейних лікарів і вони будуть зацікавлені залучити до обслуговування більшу кількість пацієнтів....| Київської області та України | Kiev Time