“Ми маємо сьогодні в країні як наслідок пострадянську систему. Централізація всієї влади в руках центру, Києва, в даному випадку. Така система могла бути ефективною коли була монополія однієї партії. Коли більшість власності, біля 90% була державною.

На сьогоднішній день, коли в нас багатопартійна система, коли державна частка складає біля 5%, ця система вже не працює. У нас дуже прихована, фрагментована та заплутана система територіального устрою. У нас є такі структури де сільська рада має повноваження міської яка входить в районну раду в місті, а районна рада в місті входить в міську раду.” – говорить Голова Київської обласної партійної організації Аграрної партії Олег Корбан.

“Ви розумієте як заплутані повноваження, як заплутані ресурси, як заплутана відповідальність в цій системі?

Я думаю, що саме наслідком таких процесів є ручне керівництво фінансами. Сьогодні 95% територій є дотаційними. 70% сільських рад є глибоко дотаційними. Відсутність фінансів веде до неякісного виконання своїх повноважень. Неякісне виконання своїх повноважень приводить до деградації економіки територій. До посилення демографічного спаду. До деградації самої території на який ми знаходимось. Це все приводить до недовіри виборців, безпосередньо людей до влади.

Якщо визначитись саме на питанні недовіри. Я думаю, що питання відповідальності депутатів всіх рівнів перед своїми виборцями це дуже суттєве питання яке треба обговорити на даному форумі. Відповідальність перед виборцем, щоб виборець в разі невиконання депутатом своїх зобов’язань міг депутата відкликати. Тому моя пропозиція в тому, що найголовнішим питанням, фундаментом з якого треба починати це територіальний устрій нашої Держави.” – зазначає Олег Корбан.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/Oleg-Korban-1-1024x600.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/Oleg-Korban-1-150x150.jpgadminВладаКиївКиївська областьПолітикаСуспільствоАграрна Партія України,Олег Корбан'Ми маємо сьогодні в країні як наслідок пострадянську систему. Централізація всієї влади в руках центру, Києва, в даному випадку. Така система могла бути ефективною коли була монополія однієї партії. Коли більшість власності, біля 90% була державною. На сьогоднішній день, коли в нас багатопартійна система, коли державна частка складає біля 5%,...| Київської області та України | Kiev Time