Чт. Кві 25th, 2024

До «АТОвського» фестивалю на Закарпатті долучились ветерани АТО Києва та Рівненщини ВІДЕО

До «АТОвського» фестивалю на Закарпатті долучились ветерани АТО Києва та Рівненщини

Учасники бойових дій, демобілізовані учасники АТО, родини АТОвців та їх сім’ї, родини загиблих захисників України мали можливість зустріти в неформальній атмосфері в мальовничому куточку Закарпаття.

Для представників фестивалю було організовано концерт, на якому виступили: Віталій Горбей та Ольга Мучичка, співаки та колективи Великоберезнянського району.

На фестиваль учасників бойових дій “Загартовані війною” з Києва та Рівного приїхали ветерани АТО з позивними Сом та Тео. Як вони зазначили: враження від фестивалю позитивне, і ми готові допомагати закарпатцям у проведенні подібних заходів.

Друг Сом та Геннадій Москаль на АТОшному фестиивалю

Організатори фестивалю, готові організовувати подібні фестивалі-зустрічі у різних куточках області.

Вони говорять: “Було дуже приємно побачити хлопців, котрих зустрічав у крайніх точках на лінії розмежування, – каже Г.Москаль. – У квітні 2015-го ми разом із головою правління «Ощадбанку» Андрієм Пишним побували в Новотошківці (селище в Попаснянському району Луганської області, яке сильно постраждало від обстрілів бойовиків) і на 29-му блокпості, що на автошляху Бахмутка. Після цього А.Пишний передав грошовий сертифікат на ремонт даху школи в Новотошківці, а також тепловізори й генератор для бійців 29-го блокпосту. Кількох хлопців, котрі служили тоді в Новотошківці, на 29-му і 31-му блокпостах, я зустрів на теперішньому фестивалі. Це стало дуже приємним сюрпризом для нас усіх, – повідомляє офіційний сайт Геннадія Москаля, котрий в 2014 – 2015 роках очолював Луганську обласну військово-цивільну адміністрацію.”

Як раніше повідомляла  “Трибуна”, що 16 липня на території Ужанського національного парку відбувся патріотичний фестиваль організацій учасників бойових дій в зоні АТО “Загартовані війною”, в якому взяли участь представники більшості районів Закарпаття.

Голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль у неформальній обстановці поспілкувався з ветеранами АТО, вислухав їх пропозиції щодо перспектив розвитку та організації діяльності громадських організацій атовців. Керманич області запевнив воїнів, що і надалі підтримуватиме їх на ниві соціальних програм та адаптації у мирному житті

Від організаторів заходу  виступили Віктор Биркович (Ужанський національний природний парк), В’ячеслав Харченко (Закарпатська спілка учасників бойових дій на Сході України),  Владислав Пугінський (Спілка учасників АТО Великоберезнянщини), Іван Удут (ГС «Ліга ветеранів АТО та бойових дій «Карпатська земля»), підполковник Микола Журавльов (Ужгородська філія «Української асоціації інвалідів АТО»), голова крайового товариства “Просвіта” Павло Федака.

Повернення до життя захисників України захищавщих її від російської агресії буде на багато простішим, якщо ми будемо приділяти їм увагу, сприяти спілкуванню з побратимами, родинами АТОвців та сім’ями загиблих героїв.

Відгук “друга” СОМа одиного з учасників фестивалю на його сторінці у Фейсбук

Відгук АТОвця друга СОМа

 

 Related Post