Військовий парад – це не показуха, як вважають деякі «патріоти». У час російської агресії в Україні, такі заходи як військовий парад демонструють не лише українцям але всьому світу та і ворогу – силу, злагодженість та боєздатність нашого війська. Це неймовірно зворушливе видовище для молоді, дітей яке є основною складовою у формуванні свідомості. Гордість: за свою армію, своїх військових – гордість за Україну.

До 26-ї річниці з нагоди Незалежності України в Києві відбудеться військовий парад, а у Львові пройде загальнонаціональний проект «Українська пісня» По Києву пройдуть війська НАТО

Про це повідомив міністр оборони Степан Полторак під час перебування в Брюсселі, передає прес-служба оборонного відомства.

«Під час робочої поїздки в штаб-квартиру НАТО і двосторонніх переговорів з іноземними колегами, я запросив їх в Україну на День Незалежності. Йдеться про представників країн, з якими співпрацюємо для того, щоб вони також разом з нашими військовими взяли участь у військовому параді з нагоди 26-ї річниці незалежності України», — розповів Полторак.

План заходів було розроблено на виконання Указу Президента України учасниками Організаційного комітету, утвореного за рішенням Кабінету Міністрів.

У військовому параді в Києві на Хрещатику та Майдані Незалежності 24 серпня візьмуть участь військові з’єднання країн-членів НАТО.

Про це повідомив міністр оборони Степан Полторак під час перебування в Брюсселі, передає прес-служба оборонного відомства.

«Під час робочої поїздки в штаб-квартиру НАТО і двосторонніх переговорів з іноземними колегами, я запросив їх в Україну на День Незалежності. Йдеться про представників країн, з якими співпрацюємо для того, щоб вони також разом з нашими військовими взяли участь у військовому параді з нагоди 26-ї річниці незалежності України» , — розповів Полторак.

Нагадаємо: щороку «патріоти» напередодні Дня Незалежності України обіцяють лягти «кістьми» на Хрещатику і тим самим зірвати парад. Також, досить багато «небайдужих» переймалось асфальтом, деревами, фауною центральної вулиці столиці та навіть мешканцями в будинках на Хрещатику. На думку тих-саме «горе-патріотів» спадало досить багато аргументів стосовно того «непоправимого ущерба» від параду українських військових Хрещатиком та Майданом Незалежності. Дивно, але у так званих «д-лнр» та росії, також звучала критика стосовно параду наших військових з нагоди Дня Незалежності України, більшість з їх аргументів та «тез» були ідентичними з аргументами та тезами –  «наших патріотів»

Джерело:trident-ua.infohttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/07/F0A2D2D3-A5F0-4C05-86DD-DD525D9DC401.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/07/F0A2D2D3-A5F0-4C05-86DD-DD525D9DC401-150x150.jpgКиївВійна з РосієюВладаЗброя УкраїниЗроблено в УкраїніУкраїнське військо26-та річниця,військовий парад,День Незалежності України,НАТО,ПарадВійськовий парад – це не показуха, як вважають деякі «патріоти». У час російської агресії в Україні, такі заходи як військовий парад демонструють не лише українцям але всьому світу та і ворогу – силу, злагодженість та боєздатність нашого війська. Це неймовірно зворушливе видовище для молоді, дітей яке є основною складовою...| Київської області та України | Kiev Time