Очевидно, позафракційний народний депутат Надія Савченко вирішила закріпити свій нещодавній хореографічний дебют.

Після запальних танців під пісні Сердючки на святкуванні ювілею журналіста Дмитра Гордона в жовтні, Надія Савченко днями знову відмітилась в одному з нічних закладів Ірпеня Київської області. Там політик в компанії жінки, яка дуже схожа на її сестру Віру, “відірвалася” на танцполі. Вочевидь, Савченко не підозрювала про те, що її хореографічні вправи знімуть на відео – або ж вона просто жінка без комплексів. Так чи інакше, відео з від душі танцюючою Савченко опубликувала на своїй сторінці в Facebook користувачка Люба Литвишко.

“Надюха в Ірпені. #всі київські палітіки кажуть що Ірпінь це бандитський чікаго, а самі сюди лізуть і лізуть”, – підписала відео пані Литвишко.

Варто зазначити, що більшість користувачів Facebook запальне дозвілля Савченко не оцінили. Зокрема вони відзначили, що Надія “завзято танцює під кацапську попсу” та не могли зрозуміти, як подібні веселощі для публічної особи та політика можливі під час війни.

 https://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/11/1029379897.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/11/1029379897-150x150.jpgYuliyaВладаІрпіньКиївська областьІрпінь,Надія Савченко,Надія Савченко танцюєОчевидно, позафракційний народний депутат Надія Савченко вирішила закріпити свій нещодавній хореографічний дебют. Після запальних танців під пісні Сердючки на святкуванні ювілею журналіста Дмитра Гордона в жовтні, Надія Савченко днями знову відмітилась в одному з нічних закладів Ірпеня Київської області. Там політик в компанії жінки, яка дуже схожа на її...| Київської області та України | Kiev Time